اقدامات جهادی نشأت گرفته از تفکر اندیشه بسیجی است
اقدامات جهادی نشأت گرفته از تفکر اندیشه بسیجی است

مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: اقدامات جهادی نشأت گرفته از تفکر و اندیشه بسیجی اس. حسین فتحی در آئین گرامیداشت هفته بسیج و تکریم مقام شامخ بسیجی پیش از ظهر امروز در محل اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور فرماندهی حوزه۳ بسیج کارمندی شهید دستغیب سپاه […]

مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: اقدامات جهادی نشأت گرفته از تفکر و اندیشه بسیجی اس.

حسین فتحی در آئین گرامیداشت هفته بسیج و تکریم مقام شامخ بسیجی پیش از ظهر امروز در محل اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور فرماندهی حوزه۳ بسیج کارمندی شهید دستغیب سپاه عاشورا و معاونت ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورای پایگاه شهید چهره ای اداره کل برگزار شد با اشاره به نقش راهبردی بسیج در تحول و پیشرفت کشور گفت؛ ایدئولوژی و خروجی تفکر بسیجی اقتدار ایران اسلامی را در جهان به اثبات رسانده است.

فتحی با اشاره به ضرورت اشاعه فرهنگ و تفکر بسیج و بسیجی از نگاه حضرت امام‌ (ره) و مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد؛ تفکر بسیجی باید در تمامی لایه های اداری و اجتماعی تسری داده شود.

وی با قدردانی از تلاشهای مخلصانه و دلسوزانه همکاران بسیجی در ارائه خدمات ارزشمند به آحاد مختلف مردم و کارگران، کارفرمایان و تعاونگران استان تصریح کرد؛ صفا و صمیمیت همکاران و اقدامات انقلابی و جهادی در حوزه های مختلف نشأت گرفته از تفکر بسیجی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در خاتمه افزود: هر جا که اقتدار ایران اسلامی در میان است نام بسیج و تفکر بسیجی در آن می درخشد.

در ادامه این مراسم سرهنگ نبی زاده فرماندهی حوزه۳ بسیج کارمندی شهید دستغیب سپاه عاشورا با قدردانی از توجه و اهتمام ویژه مدیرکل بسیجی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به ابعاد مختلف بسیج در کشور اظهار کرد: مهم ترین پیام بسیج مبارزه با فساد و گسترش عدالت اجتماعی و مبارزه با گران فروشی است.
وی افزود: هر کس تفکر بسیجی دارد عضو بسیج و بسیجی است
در ادامه این نشست فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهید چهره ای اداره کل و مسئول امور فرهنگی تبریز با اشاره به ابعاد مختلف و نقش بسیج در عرصه های مختلف اظهار داشتند؛ بسیجی در صورت نیاز در دفاع از کیان نظام با اسلحه و امروز در شکل خدمت رسانی نقش اساسی و اصلی خود را ایفا می کند.

همچنین در این نشست حجت السلام بابایی معاون نظارت و ارزشیابی ستاد اقامه نماز استان با بیان جایگاه هر یک از کارکنان در عرصه خدمت رسانی گفت: فعالیت ها و خدمات را بی ثمر نشمارید چرا که گره گشایی از کار مردم بزرگترین و مهم ترین کارکرد بسیج و بسیجی است و تلاش آگاهانه شما در این عرصه خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد.