بعد از ۲ سال تعطیلی/درهای سینما ناجی با پوست باز شد
بعد از ۲ سال تعطیلی/درهای سینما ناجی با پوست باز شد

تالار «سینما ناجی» مجتمع سینمایی تبریز، بعد از دو سال تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا، با اکران فیلم پوست (دری) پذیرای اهالی سینما و هنردوستان تبریزی شد.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، سعید قمیان، رئیس انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، گفت: فیلم سینمایی پوست برای اولین بار […]

تالار «سینما ناجی» مجتمع سینمایی تبریز، بعد از دو سال تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا، با اکران فیلم پوست (دری) پذیرای اهالی سینما و هنردوستان تبریزی شد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، سعید قمیان، رئیس انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، گفت: فیلم سینمایی پوست برای اولین بار در ایران بعد از اکران در شهر تبریز در برنامه اینسرت ۲۲ با حضور بهمن و بهرام ارک و همچنین عوامل فیلم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
وی افزود: این برنامه‌ به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط انجمن سینماگران استان با همکاری انجمن سینمای جوانان، خانه مستند تبریز، بسیج هنرمندان استان و انجمن حمایت بیماران سرطانی پژواک برگزار گردید.
قمیان گفت: در این برنامه که با استقبال خوب و قابل توجه علاقمندان سینما در تبریز روبرو شد، ضمن تقدیر از نویسنده و کارگردان فیلم از عوامل فیلم تجلیل شد.


رئیس انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، یادآور شد: برنامه اینسرت ۲۲، بصورت ماهانه توسط انجمن سینماگران آذربایجان شرقی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، برگزار خواهد شد، این برنامه پیش از این ۲۱ دوره توسط انجمن فیلم برگزار شده بود، و ما با استفاده از تجربه موفق برگزاری این برنامه و جهت تداوم زحمات دیگر همکاران مراسم پخش، نقد آثار و تقدیر از هنرمندان استان را با همین عنوان برگزار می کنیم.
گفتنی است، در حاشیه این برنامه از سعید قمیان رئیس انجمن سینماگران استان آذربایجان شرقی، به خاطر برگزاری موفق جشنواره فیلم کودک و… و علیرضا صفری به خاطر پایه گذاری برنامه اینسرت در سالهای قبل، از طرف مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
حضور مؤسسه خیریه پژواک از بخشهای جنبی این برنامه‌ در این برنامه بود.