دست رد قویترین زن جهان به کشورهای خارجی به عشق حاج قاسم
دست رد قویترین زن جهان به کشورهای خارجی به عشق حاج قاسم

در پی رکورد زنی اخیر خانم گیتی موسوی به عنوان قویترین زن جهان و به منظورقدردانی از ایشان، مسئول امورخانواده، عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در منزل وی حضور یافت. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان […]

در پی رکورد زنی اخیر خانم گیتی موسوی به عنوان قویترین زن جهان و به منظورقدردانی از ایشان، مسئول امورخانواده، عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در منزل وی حضور یافت.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی، در پی رکورد زنی اخیر خانم گیتی موسوی به عنوان قویترین زن جهان و به منظورقدردانی از ایشان، مسئول امورخانواده، عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در منزل وی حضور یافت.

در این دیدار خانم قویدل ضمن قدردانی از تلاشهای این ورزشکار جهانی و تمجید از تعلق خاطر وی به ایران اسلامی، ازعدم حمایت دستگاههای مسئول از این ورزشکار ابراز تاسف کرد.

در ادامه، قویترین زن جهان ضمن تشکر از توجه ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر به وی گفت: پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف برای پناهندگی داشتم اما به سه دلیل به همه آنها جواب منفی دادم.
خانم گیتی موسوی افزود وابستگی شدید به مادرم و اینکه نمی توانستم در کشور خارجی اسمی از سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ببرم و ارادتم به شهداء سه دلیلی بودند که باعث شدند پیشنهادات وسوسه کننده کشورهای خارجی را نپذیرم و افتخارم این است که برای کشورم در مسابقات جهانی و بین المللی حاضر می شوم.

در پایان این دیدار مسئول دبیرخانه امورخانواده، عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اهداء لوح تقدیری از خانم گیتی موسوی به عنوان قویترین زن جهان تقدیر به عمل آورد.