اعضای کمیسیون کشاورزی از کارخانه تراکتورسازی تبریز بازدید کردند
اعضای کمیسیون کشاورزی از کارخانه تراکتورسازی تبریز بازدید کردند

در جریان نظارت میدانی، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از کارخانه تراکتورسازی تبریز و خطوط تولید آن بازدید کرد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، محمد جواد عسکری و معین الدین سعیدی رئیس و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای […]

در جریان نظارت میدانی، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از کارخانه تراکتورسازی تبریز و خطوط تولید آن بازدید کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، محمد جواد عسکری و معین الدین سعیدی رئیس و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی صبح امروز (پنجشنبه ۹ دی ماه) از خط مونتاژ و واحد ریخته گری کارخانه تراکتورسازی تبریز بازدید کردند.

لازم به ذکر است روح الله متفکر آزاد، علیرضا منادی سفیدان و محمدحسین فرهنگی نمایندگان تبریز، آذرشهر و اسکو و اکبر فتحی رییس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در جریان این نظارت میدانی رئیس و عضو کمیسیون کشاورزی را همراهی کردند.

شرکت تراکتورسازی ایران به صورت میانگین سالانه ۲۲ هزار دستگاه تراکتور به بازار عرضه می‌کند، محصولات این شرکت در سه سطح سنگین، نیمه سنگین و باغی تقسیم می‌شوند.

عمده صادرات شرکت تراکتورسازی تبریز به کشورهای عراق و افغانستان بوده و برای اولین بار به عنوان یک شرکت ایرانی کالای تمام شده خود را به اروپا صادر کرده است.