گشت نظارت بر بازار کالاهای اساسی آذربایجان شرقی
گشت نظارت بر بازار کالاهای اساسی آذربایجان شرقی

گشت های بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی کشاورزی در آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور آغاز شد. به گزارش صدای آناک به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی، سرپرست معاونت بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان  با بیان اینکه در این مانور۴۰  گروه و ۸۰ نفر حضور دارند گفت: ۲۰ گروه […]

گشت های بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی کشاورزی در آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی، سرپرست معاونت بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان  با بیان اینکه در این مانور۴۰  گروه و ۸۰ نفر حضور دارند گفت: ۲۰ گروه و ۴۰ نفر آن مربوط به شهر تبریز هستند.
ایاز برنو افزود: با هدف تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در وزارت جهاد کشاورزی همزمان با سراسر کشور مانور نظارت و بازرسی بر محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صمت و نیروی مقاومت بسیج انجام می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی به جهادکشاورزی واگذار شده است انتظار داریم مردم موارد مختلف مانند گران‌فروشی، احتکار و یا عدم درج قیمت را از طریق سامانه  ۱۲۴ به ما گزارش دهند.
سرپرست معاونت بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان گفت: متخلفان پس از تشکیل پرونده، طبق ضوابط به تعزیرات معرفی می‌شوند.