فنز تمدید شد
فنز تمدید شد

با استقبال مخاطبان تئاتر تبریز نمایش “فنز” تمدید شد.به گزارش صدای آناک، نمایش فنز نوشته محمد رحمانیان، به کارگردانی نازیلا ایران زاد بنام تمدید شد.به گفته نازیلا ایران زاد بنام کارگردان نمایش فنز، این نمایش که با وقفه ۳ روزه به احترام ایام شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام تعطیل بود، از شنبه تاریخ ۱۸ دی […]

با استقبال مخاطبان تئاتر تبریز نمایش “فنز” تمدید شد.
به گزارش صدای آناک، نمایش فنز نوشته محمد رحمانیان، به کارگردانی نازیلا ایران زاد بنام تمدید شد.
به گفته نازیلا ایران زاد بنام کارگردان نمایش فنز، این نمایش که با وقفه ۳ روزه به احترام ایام شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام تعطیل بود، از شنبه تاریخ ۱۸ دی ماه اجراهای خود را از سر خواهد گرفت و تا ۲۵ دی ماه پذیرای مخاطبان هنر تئاتر خواهد بود.
نازیلا ایران زاد بنام کارگردان نمایش اظهارکرد: نمایشنامه “فنز” به یک خانواده انگلیسی هوادار یک تیم فوتبال می‌پردازد و موضوع تعصب را به چالش می کشد.
وی ادامه داد: در این نمایش محمدپورعبدالله فرشباف نقش “فرانکی شلتون”، کارن کیان‌مهر “شانی شلتون”، مهدی سمساری “جِی جِی”، نسرین فاتح “نانسی شلتون” و نگار یمینی فر “اگنس شلتون” را بر عهده دارند.
بر این اساس، نمایش فنز، از روز شنبه ۱۸ دی ماه مجددا در سالن تئاتر مستقل تبریز ( موسسه فرهنگی الف) اجراهای خود را به مدت یک هفته از سر خواهد گرفت.