سرپرست گردشگری شهرداری خبر داد:نخستین جشنواره ساخت عروسک با لباس محلی برگزار می شود
سرپرست گردشگری شهرداری خبر داد:نخستین جشنواره ساخت عروسک با لباس محلی برگزار می شود

سرپرست گردشگری شهرداری تبریز از برگزاری نخستین جشنواره ساخت عروسک با لباس محلی خبرداد.به گزارش روابط عمومی گردشگری شهرداری تبریز، دکتر محمدرضا عیوضی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با هدف احیا و بازتولید عروسک‌های محلی که در سال های اخیر ساخت آن‌ها متوقف شده برگزار می شود.وی ادامه داد: در قالب حرکتی خیرخواهانه […]

سرپرست گردشگری شهرداری تبریز از برگزاری نخستین جشنواره ساخت عروسک با لباس محلی خبرداد.به گزارش روابط عمومی گردشگری شهرداری تبریز، دکتر محمدرضا عیوضی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با هدف احیا و بازتولید عروسک‌های محلی که در سال های اخیر ساخت آن‌ها متوقف شده برگزار می شود.
وی ادامه داد: در قالب حرکتی خیرخواهانه این جشنواره در بخشی از ساختمان موزه شهر برگزار خواهد شد و عواید این نمایشگاه به صندوق حمایت از کودکان مبتلا به سرطان واریز خواهد شد.
وی با اشاره به شرایط شرکت در جشنواره اظهارکرد: همه رده‌های سنی می‌تواند با ارسال حداکثر سه عروسک در ابعاد ۱۵ الی ۳۰ سانتی متری در این جشنواره شرکت کنند.
سرپرست گردشگری شهرداری تبریز یادآور شد: تمامی عروسک‌ها با ذکر مشخصات محلی به نام سازنده به نمایش گذاشته می شوند که در نهایت پس از داوری به سه نفر از شرکت کنندان جوایزی تقدیم خواهد شد.
لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۰/۱۱/۱۴۰۰ با مراجعه دبیرخانه جشنواره و پر کردن فرم شرکت در جشنواره  واقع در عمارت شهرداری تبریز آثار خود را نیز به این محل تحویل دهند.