تحقق وعده ستاد امر به معروف نسبت به حمایت از آمران به معروف/ اهدای مجوز تشکل‌های مردمی به خبرنگار فساد ستیز اهوازی
تحقق وعده ستاد امر به معروف نسبت به حمایت از آمران به معروف/ اهدای مجوز تشکل‌های مردمی به خبرنگار فساد ستیز اهوازی

حجت‌الاسلام خان‌محمدی از اهدای مجوز تشکل‌های مردمی به خبرنگار فساد ستیز اهوازی در راستای قانون حمایت از آمران به معروف ون اهیان از منکر خبر داد.به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان آذربایجان شرقی، طی مراسمی از زحمات خانم عاطفه اسماعیل منش خبرنگار فساد ستیز اهوازی خبرگزاری فارس توسط معاون […]

حجت‌الاسلام خان‌محمدی از اهدای مجوز تشکل‌های مردمی به خبرنگار فساد ستیز اهوازی در راستای قانون حمایت از آمران به معروف ون اهیان از منکر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان آذربایجان شرقی، طی مراسمی از زحمات خانم عاطفه اسماعیل منش خبرنگار فساد ستیز اهوازی خبرگزاری فارس توسط معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در سالن جلسات شهدای امر به معروف ستاد تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این برنامه حجت‌الاسلام سید علی خان‌محمدی معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت: براساس ماده ۸ قانون اساسی حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از وظایف نظام و علی‌الخصوص این ستاد می‌باشد.

وی گفت: مدتی است که ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور براساس قانون پیگیر پرونده‌های آمران به معروف می‌باشد و در جهت حمایت از این عزیزان تمام تلاش خود را می‌کند.

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در راستای طرح گشت ارشاد مسئولین از هر شخصی که فساد مسئولین را افشا کند تا حصول نتیجه و برکناری آن مدیر تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

حجت‌الاسلام خان‌محمدی افزود: در همین راستا در این جلسه از زحمات خبرنگار فساد ستیز و ناهی از منکر فارس خانم اسماعیل منش تقدیر به عمل آمده و مجوز راه‌اندازی مرکز مطالبه‌گری و احیاگری امر به معروف اهدا شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خانم اسماعیل منش از فعالان اجتماعی موثر خوزستانی است که پیگیری مطالبات مردمی و پرونده‌های فساد اداری و اقتصادی توسط او در سطح کشور مورد استقبال واقع شد.