دیدار اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی با رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی
دیدار اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی با رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی

اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی صبح امروز با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ، صابر پرنیان ، در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از فعالین اقتصادی ، […]

اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی صبح امروز با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ، صابر پرنیان ، در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از فعالین اقتصادی ، صنعتگران و تولید کنندگان استان ، گفت : بسیاری از صاحبان صنایع شناخته شده و تاثیرگذار کشور که دارای نشان های تجاری معتبری در حوزه های مختلف اعم از صنایع شیرینی و شکلات و مواد غذایی ، فولاد و بهداشتی ، می باشند درشهرک صنعتی پرافتخار شهید سلیمی فعالیت دارند و زمینه ساز توسعه اقتصادی ، رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار استان بوده اند.

وی با تاکید بر اینکه تحقق رفع عملی موانع تولید در رئوس برنامه های صمت استان است ، ادامه داد : بزرگمردانی چون مهندس مقیمی طلایه دار صنعت استان بوده اند و همگی ما مسئولیت خطیری در قبال حفظ و حراست از تلاش های بزرگان صنعت آذربایجان شرقی داریم و حمایت از اقدامات توسعه ای تولیدکنندگان و جذب سرمایه گذاران در اولویت برنامه مسئولین استانی است.

پرنیان در پایان تاکید کرد : با پیگیری برنامه های محوری وزارت صمت و مسئولین استان عزم جدی برای افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی و تسریع در بازگشت واحدهای صنعتی تعطیل و راکد به چرخه تولید داریم.

در ادامه این دیدار صمیمانه جمعی از اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی با تبریک انتصاب پرنیان به عنوان رئیس سازمان صمت استان و آرزوی موفقیت برای وی و ضمن بیان دیدگاهها و نظرات خود ، بر حمایت از صنعتگران ، تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی استان تاکید کردند.