حضور نماینده ولی فقیه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی/آل هاشم: مدیران از بازگشت اعتبارات به تهران جلوگیری کنند
حضور نماینده ولی فقیه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی/آل هاشم: مدیران از بازگشت اعتبارات به تهران جلوگیری کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: در برخی از دستگاه‌ها مدیران با نحوه هزینه‌کرد بودجه آشنایی کامل ندارند و همین امر باعث می‌شود بخشی از بودجه استان به تهران بازگردد که جلوی این امر باید گرفته شود. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، سیدمحمدعلی آل هاشم با حضور […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: در برخی از دستگاه‌ها مدیران با نحوه هزینه‌کرد بودجه آشنایی کامل ندارند و همین امر باعث می‌شود بخشی از بودجه استان به تهران بازگردد که جلوی این امر باید گرفته شود.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، سیدمحمدعلی آل هاشم با حضور در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، انتصاب محمد فرشکاران به سمت ریاست این سازمان را تبریک گفت.
امام جمعه تبریز در این دیدار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را موتور محرکه ادارات و دستگاه‌های استان دانست و افزود: هدایت و راهبری برنامه‌ها، نظارت و بررسی عملکردهای سالانه مسوولیت‌های مهمی هستند که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به عهده دارد.
وی متذکر شد: در برخی از ادارات و سازمان ها مدیران با نحوه هزینه‌کرد بودجه آشنایی کامل ندارند و همین امر باعث می‌شود بخشی از بودجه تخصیص یافته که حق استان است به تهران بازگردد؛ این امر ضعف مدیریتی را نشان می‌دهد.
آل هاشم اذعان داشت: اگر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به مسائل بودجه‌ای اشراف کامل داشته باشد، اقدامات موثری در این ارتباط انجام می‌دهد و جلوی بازگشت بودجه به تهران را می‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در عین حال خاطرنشان ساخت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نقشی حساس و خطیر در استان داشته و مدیران و کارشناسان این سازمان مشاوران امین مسوولان ارشد استان به شمار می‌روند.
در این دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، حضور نماینده ولی فقیه در سازمان را موجب ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان در جهت انجام وظایف و تکالیف محوله و خدمت رسانی شایسته به مردم دانست.
محمد فرشکاران اظهار کرد: تمام توان خود را به کار می بندیم تا در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت سیزدهم در استان حرکت کنیم.
وی افزود: همه مسوولان اجرائی، نمایندگان، نهادها و تشکل های مردمی و بخش خصوصی استان با علاقه و تعامل متقابل پای کار هستند تا استان را به جایگاه شایسته و بایسته خود برسانند که در این عرصه ارشادات و راهنمایی های نماینده ولی فقیه در استان بسیار راهگشا و تاثیرگذار است.