در استمرار۲۹ بهمن از مدافع سلامت سرکار خانم دکتر رشتی تجلیل شد.
در استمرار۲۹ بهمن از مدافع سلامت سرکار خانم دکتر رشتی تجلیل شد.

به گزارش. به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی جامعه از خدمات پاسدار اسلام سرکار خانم دکتر اشرف رشتی متخصص بیماریهای داخلی وجمعی پرسنل سپاه عاشورا از ایثار فداکاریها وحسن رفتار سرکار خانم دکتر اشرف رشتی در ۲۹ بهمن در محل فعالیت ایشان در بهداری سپاه عاشورا در استمرار۲۹ بهمن از […]

به گزارش. به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی جامعه از خدمات پاسدار اسلام سرکار خانم دکتر اشرف رشتی متخصص بیماریهای داخلی وجمعی پرسنل سپاه عاشورا از ایثار فداکاریها وحسن رفتار سرکار خانم دکتر اشرف رشتی در ۲۹ بهمن در محل فعالیت ایشان در بهداری سپاه عاشورا در استمرار۲۹ بهمن از مدافع سلامت استان سرکار خانم دکتر اشرف رشتی تجلیل شد.
. یداله جعفری در ادامه افزود خانم دکتر رشتی درانجام وظایف درمانی خود از پزشکان حاذق ومورد وثوق وقابل اعتماد استان بوده واز ایام شیوع بیماری کرونا بی وقفه دردرمان مراجعان اقدام نموده وهمواره شبانه روز در ارائه خدمات درمانی مبادرت می کنند
جعفری گفت مدافعان سلامت همچون مدافعان امنیت برای حفاظت از مردم از جان و دل مایه گذاشتند و در ایام شیوع کرونا، خداوند یک فرصت تاریخی را در این مقطع قرار داد تا مدافعان سلامت نیز به تأسی از اشارت های دوران دفاع مقدس جانفشانی کنند.

ونقش مدافعین سلامت نقش ارزشمند بوده و استمرار راه شهدای والامقام دفاع مقدس است و ایثار و از خودگذشتگی کاردرمان حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسامی است زیرا این عزیزان از جان و دل و از جان و مال و هستی و تعلقات دنیوی گذشتند و جان خود را برای حفظ سلامت مردم فدا کردند که شاهکاری شاهکار افتخاری بزرگ خواهد بود.

در ادامه نیز خانم پریسا دریا دل معاونت امور اعضای جامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی گفتند ایثار و فداکاری مدافعان سلامت برای همیشه در تاریخ جمهوری اسلامی ثبت و ماندگارخواهدبود و اگرچه مابا زبان از زحمات مدافعان سلامت تقدیر و تشکر می کنیم اما این عزیزان یقین بدانند که خداوند متعال اجر و پاداش این خدمت را به آنان اعطا خواهد کرد.

دریا دل اشاره کرد و گفتند جامعه اسلامی کارگران در کنار سپاه و بسیج همواره برای خدمت به مردم در کنار مدافعان سلامت قرار دارند و ما نیز در این راستا تمام تلاش و توان خود را به کار خواهیم بست.

گفتنی‌ است در این آیین با حضور عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی کارگران کشور و مؤسسه حامی آینده سازان و همچنین مسئولان و پرسنل بهداری سپاه عاشورا لوح تقدیر و تشکرو تندیس جشنواره ۱۸به پزشک پاسدار سرکار خانم دکتر رشتی اهدای نمودند.