اولویت با پروژه‌هایی است که اشتغال‌زایی را بدون تخریب منابع طبیعی ایجاد کند
اولویت با پروژه‌هایی است که اشتغال‌زایی را بدون تخریب منابع طبیعی ایجاد کند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اولویت ما پروژه‌هایی است که اشتغال‌زایی را بدون تخریب منابع طبیعی و مواهب محیط زیست ایجاد کند.به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، استاندار آذربایجان شرقی در مراسم کلنگ‌زنی دو واحد دامداری در محل سد ارسباران، از ابراز لطف و محبت عشایر قدردانی کرد و گفت: […]


استاندار آذربایجان شرقی گفت: اولویت ما پروژه‌هایی است که اشتغال‌زایی را بدون تخریب منابع طبیعی و مواهب محیط زیست ایجاد کند.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، استاندار آذربایجان شرقی در مراسم کلنگ‌زنی دو واحد دامداری در محل سد ارسباران، از ابراز لطف و محبت عشایر قدردانی کرد و گفت: طی سفر دو روزه به منطقه ارسباران ، مسایل و نیازهای منطقه را با حضور ۱۱ نفر از مدیران کل استان بررسی کردیم و تصمیمات لازم اتخاذ شد و پیگیری خواهد شد تا در بازه دو ساله جهش در وضعیت منطقه را شاهد باشیم.
عابدین خرّم اظهار داشت: در این دو روز قریب به چهار هزار میلیارد تومان پروژه در سه شهرستان در بخش‌های گردشگری، جاده‌سازی، آب و کشاورزی شروع شد.
وی خاطرنشان کرد: استعداد این منطقه در حدی است که می‌تواند به نگین گردشگری و منابع طبیعی کشور تبدیل شود؛ اولویت ما هم پروژه‌هایی است که اشتغال‌زایی را بدون تخریب منابع طبیعی و مواهب محیط زیست ایجاد کند.
خرّم تاکید کرد: اولویت دولت سیزدهم، خدمات‌دهی به مناطق محروم و مرزی است تا شاخص‌های این مناطق به متوسط کشوری برسد.

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان