سرپرست شهرداری تبریز از تحویل گیری ۱۹ دستگاه اتوبوس خریداری شده از ایران خودرو دیزل و انتقال آنها به تبریز خبر داد.
سرپرست شهرداری تبریز از تحویل گیری ۱۹ دستگاه اتوبوس خریداری شده از ایران خودرو دیزل و انتقال آنها به تبریز خبر داد.

دکتر یوسفی با اعلام این مطلب گفت: با مساعدت و پیگیری شورای محترم اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز و با تلاش مدیرعامل و همکاران شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ۱۹ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده بامداد امروز وارد تبریز شد.وی افزود: این اتوبوسها از نوع بنز آتروس تک کابین ساخت شرکت ایران خودرو دیزل […]

دکتر یوسفی با اعلام این مطلب گفت: با مساعدت و پیگیری شورای محترم اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز و با تلاش مدیرعامل و همکاران شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ۱۹ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده بامداد امروز وارد تبریز شد.
وی افزود: این اتوبوسها از نوع بنز آتروس تک کابین ساخت شرکت ایران خودرو دیزل می باشد و اعتبار لازم برای خرید این تعداد اتوبوس ۸۵۵ میلیارد ریال بوده که از محل فروش اوراق مشارکت تامین و پرداخت شده است.
سرپرست شهرداری تبریز تصریح کرد: پس از طی تشریفات لازم برای واگذاری این اتوبوسها به بخش خصوصی و با بهره برداری از اتوبوسهای فوق در هفته های آتی شاهد افزایش کمی و کیفی در ارائه خدمات به همشهریان عزیز خواهیم بود.
یوسفی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر خرید اتوبوس از محل اوراق مشارکت صورت گرفته افزود:  با دریافت ۲۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت در سال آینده نیز شاهد نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز خواهیم بود.
سرپرست شهرداری تبریز ابراز امیدواری کرد با اقداماتی در دست پیگیری، علاوه بر انعقاد قرارداد خرید ۸۰ دستگاه اتوبوس در هفته های آتی و از محل اعتبارات شهرداری تبریز،  بتوان از تخصیص یارانه کمکی دولت محترم در سال ۱۴۰۱ ،تعداد بیشتری اتوبوس خریداری و به ناوگان اتوبوسرانی تبریز اضافه نمود