گزیده های نشست خبری شهردار بناب اسفند۱۴۰۰
گزیده های نشست خبری شهردار بناب اسفند۱۴۰۰

به گزارش صدای اناک /دکتر فرید پناهی با تاکید بر نقش نخبگان در عمران و آبادانی شهر بناب گفت:شهرداری بناب برای خدمت صادقه و بدور از حاشیه نیازمند حمایت مسئولین،نخبگان،معتمدین،احاد مردم و بویژه مطبوعات می باشد.    ✅با برنامه ریزی های دقیق و مدیریت منابع مالی علاوه بر ثبات در پروژه های عمرانی و جاری […]

به گزارش صدای اناک /دکتر فرید پناهی با تاکید بر نقش نخبگان در عمران و آبادانی شهر بناب گفت:شهرداری بناب برای خدمت صادقه و بدور از حاشیه نیازمند حمایت مسئولین،نخبگان،معتمدین،احاد مردم و بویژه مطبوعات می باشد.

   ✅با برنامه ریزی های دقیق و مدیریت منابع مالی علاوه بر ثبات در پروژه های عمرانی و جاری امیدواریم تا پایان سال تحقق بودجه را به رقم ۸۰ میلیارد تومان نزدیک کنیم.

✅ساماندهی اجزاء و عناصر شهری ، ایجاد آرامش بصری،تنظیف معابر، رنگ آمیزی ،نورپردازی،اجرای سفره های هفت سین و اجرای طرح استقبال از نوروز در کنار سایر اقدامات عمرانی از برنامه های شهرداری در اسفند امسال است.

    ✅سد معبر از معضلات شهری بناب می باشد که عموم مردم را با مشکل مواجه می سازد، لذا باساماندهی خودرو های فروش میوه در نقاط مختلف شهر، طرح جلوگیری از سد معبر بتدریج آغاز شده است که موفقیت در این طرح به همکاری مغازه داران و شهروندان بستگی دارد.

    ✅استخر و سونای شهرداری با تلاش همکاران شهرداری در حال تعمیرات اساسی می باشد و بزودی برای استفاده عموم بازگشایی خواهد شد.

   ✅میدان پاسداران به یکی از میادین زیبای بناب تبدیل خواهد شد لذا شهرداری بناب در حال اجرای کف پوش پیاده راه های اطراف میدان و اجرای پارک حاشیه ای می باشد.

    ✅برای ایجاد زیبایی بصری المان های مختلف در حال طراحی می باشد و در نقاط مختلف نصب خواهد شد.اولین نمونه آن که بر گرفته از هنر معماری طاقی شکل شهر بناب می باشد در روی پل قوبی چای (خیابان چای کنار) در حال نصب می باشد.

    ✅در مورد نهضت آسفالت بارها شعار داده شده است،ما بدور از هرگونه تبلیغات برای تامین آسایش و رضایت مردم سال ۱۴۰۱ را سال نهضت آسفالت اعلام می کنم و آنرا به نتیجه خواهیم رساند .

✅در این نهضت برای ساماندهی محلی و منطقه ای عدالت اجتماعی و شهری را ملاک قرار داده و توزیع آسفالت را با اولویت مناطق کم برخوردار،محلات هدف بازآفرینی و لیست محلات در نوبت اجراء خواهیم نمود.

✅یکی از ویژگی پروژه های شهرداری در سال ۱۴۰۱ اجرای طرح ها بر اساس مطالعات از پیش انجام شده است.هیچ طرحی را بدون مطالعه اجراء نخواهیم کردو برای این منظور در تصویب بودجه نگاه ویژه ای به طرح های مطالعاتی صورت گرفته است.

✅بر خلاف سالهای قبل بودجه شهرداری بناب امسال با عنایت اعضای شورای اسلامی بر اساس زمانبدی قانونی تصویب و به تائید هیات محترم تطبیق رسیده است.

با توجه به ظرفیت های شهر بناب بودجه مصوب سال ۱۴۰۱ مبلغی بالغ بر ۲۳۰ میلیارد تومان می باشد که در مقایسه با سال جاری ۱۵۰ درصد رشد داشته است.

   ✅شهرداری بناب یک نهاد خدمتگذار به مردم بوده و به هیج وجه خود را وامدار افراد یا گروه خاص نمی داند.و همکاران ما بجز برای آبادانی شهر به چیز دیگری فکر نمی کنند.

برای ایجاد وفاق و همدلی در راستای خدمت به مردم و توسعه شهر بناب از ظرفیت تمامی ادارات،مسئولین و گروهها استفاده می کنیم و خواهیم کرد