تصادف ۲ خودرو با یک کشته و ۳ مجروح
تصادف ۲ خودرو با یک کشته و ۳ مجروح

فرمانده انتظامی شهرستان”ورزقان” از برخورد یک پژو ۴۰۵ با یک دستگاه پراید در محور “ورزقان – تبریز” که یک کشته و ۳ مجروح برجای گذاشت خبر داد. سرهنگ”حبیب خدایی” در تشریح این خبر گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف در محور”ورزقان – تبریز” نزدیک روستای”میرزا […]

فرمانده انتظامی شهرستان”ورزقان” از برخورد یک پژو ۴۰۵ با یک دستگاه پراید در محور “ورزقان – تبریز” که یک کشته و ۳ مجروح برجای گذاشت خبر داد.

سرهنگ”حبیب خدایی” در تشریح این خبر گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف در محور”ورزقان – تبریز” نزدیک روستای”میرزا علی کندی” ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک دستگاه پراید برخورد که در نتیجه یک نفر در دم فوت و ۳ نفر مجروح شدند که مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان”ورزقان” در پایان با بیان اینکه علت حادثه از طرف کارشناسان پلیس راه در حال بررسی می باشد، از رانندگان خواست در هنگام رانندگی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت و از هرگونه سبقت و سرعت غیرمجاز خودداری کنند تا شاهد چنین وقایع تلخی نباشیم