استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و دانش‌بنیان در حوزه‌های عملیاتی
استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و دانش‌بنیان در حوزه‌های عملیاتی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت، جمعی از نخبگان و اساتید کارگروه‌های امداد صنعت و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی و صمیمی با مشاور حقوقی استاندار آذربایجان‌شرقی، مرتضی عبدی، روز ۲۴ اسفند برگزار گردید که این نشست با هدف تعامل و تبادل نظر انجام شد. […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت، جمعی از نخبگان و اساتید کارگروه‌های امداد صنعت و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی و صمیمی با مشاور حقوقی استاندار آذربایجان‌شرقی، مرتضی عبدی، روز ۲۴ اسفند برگزار گردید که این نشست با هدف تعامل و تبادل نظر انجام شد.

عبدی با اشاره به اینکه در تبریز تعداد زیادی نخبه وجود دارد، گفت: باید از این همه ظرفیت‌ و شایستگی‌ها استفاده گردد به طوری که ابتدا باید احصای موانع انجام شده تا از این نخبگان و ایده‌هایشان در حوزه‌های اجرایی و عملیاتی، استفاده گردد.

جعفری، بنیان‌گذار امداد صنعت، نیز با عرض تبریک پیشاپیش نیمه شعبان و عید نوروز، افزود هر کدام از شرکت‌های دانش‌بنیان مرکز رشد دانشگاه آزاد، می‌توانند به اندازه یک چاه نفت درآمد و ثروت تولید کنند.

همچنین سعید غفارزاده، مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی، گفت این مرکز با همکاری پارک علم و فناوری استان ایجاد شده و موفقیت مهم و بی‌نظیری در علوم نوین توسط پژوهشگران و نخبگان رخ داده که با توجه به توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی، می‌توانیم در تحقق اهداف عالیه استاندار فرهیخته همکاری نماییم.

در ادامه، سایر اساتید و مسئولین کارگروه‌های امداد صنعت، ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز به مشاور فرهیخته استاندار، نظرات خود را در رابطه با مسائل مختلف علمی روز بیان کردند.

در پایان این نشست، مشاور‌ حقوقی استاندار، قول مساعدت و همکاری در راستای اهداف عالی مرکز رشد و امداد صنعت، داد.