استان آذربایجان‌شرقی، استانی دارای پتانسیل‌های بیشمار
استان آذربایجان‌شرقی، استانی دارای پتانسیل‌های بیشمار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت، نهم فروردین اعضای کارگروه اقتصادی امداد صنعت و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی با مشاور امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی، دکتر حسن عدالتی، دیدار و گفت‌وگو کردند. این دیدار که با هدف آشنایی با این کارگروه و رفع یک سری مشکلات تولید […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت، نهم فروردین اعضای کارگروه اقتصادی امداد صنعت و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی با مشاور امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی، دکتر حسن عدالتی، دیدار و گفت‌وگو کردند.

این دیدار که با هدف آشنایی با این کارگروه و رفع یک سری مشکلات تولید انجام گرفت، حسن عدالتی، با اشاره به جریان نخبگان کشوری بیان کرد که استان آذربایجان‌شرقی با توجه به پتانسیل‌، ظرفیت و منابع فراوانی که دارد؛ با مدیریت قوی می‌توان شرایط را بهبود بخشید و در این مسیر از نخبگان و‌ مدیران پرتوان، باید در راستای رسیدن به اهداف جامعه، استفاده کرد.

در ادامه جعفری، بنیان‌گذار امداد صنعت نانو، افزود: کارهای علمی باید به صورت تیمی انجام گیرد و زمانی که جوانان در مسیر اخذ مجوز با مشکلات روبرو می‌شوند، هم آن تیم و کار تیمی و هم کار علمی و دانش فنی ارزشمند از بین می‌رود و این موضوع برای کشور عزیزمان یک ضربه بزرگی‌ست چرا که نخبگان، مخترعان و جوانان با ناامیدی بزرگی مواجه شده و در نهایت از فعالیت و پژوهش علمی فاصله می‌گیرند.

همچنین اعضای کارگروه اقتصادی امداد صنعت، ضمن عرض تبریک سال نو خدمت مشاور اقتصادی استاندار، راجع به فعالیت‌‌ها و طرح‌های حوزه کاری خود توضیحاتی ارائه دادند.

در آخر حسن عدالتی، در راستای تسریع و تسهیل اخذ مجوز برای شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌های برتر، قول پیگیری جدی داد.