ضرورت هوشمند شدن شهر تبریز
ضرورت هوشمند شدن شهر تبریز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت نانو زعفرانچیلر گفت: تبریز در حوزه شهر هوشمند باید پیشگام بوده و با سرعت بیشتری در این زمینه پیشروی کند. به گزارش روابط عمومی امداد صنعت نانو، تعدادی از نخبگان امداد صنعت نانو با رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی […]


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای آناک به نقل از روابط عمومی امداد صنعت نانو زعفرانچیلر گفت: تبریز در حوزه شهر هوشمند باید پیشگام بوده و با سرعت بیشتری در این زمینه پیشروی کند.

به گزارش روابط عمومی امداد صنعت نانو، تعدادی از نخبگان امداد صنعت نانو با رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر تبریز، سید کاظم زعفرانچیلر، دیدار و گفت‌وگو کردند. در این نشست زعفرانچیلر با اشاره به هوشمند شدن شهر تبریز، بیان کرد می‌توان با یک سری تغییر و تحولات، کارهای بسیار ارزشمندی در زمینه IT برای رونق بخشیدن به شهر تبریز انجام داد که از جملهٔ این کارها، هوشمند شدن شهر می‌باشد.

وی افزود در راستای همین اقدامات می‌توان بستر بسیار مناسبی نیز برای کودکان و نوجوانان شروع کرد که یک فرهنگ‌سازی خوبی برای فرزندان و جوانان آیندهٔ کشور می‌تواند باشد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر تبریز تأکید کرد که در این زمینه باید از توانمندی‌های نخبگان شهر استفاده و همکاری کرد.

در ادامه، یداله جعفری، بنیان‌گذار امداد صنعت نانو در خصوص آخرین دستاوردهای فناوری و‌ نوآوری‌های جدید امداد صنعت گزارشاتی ارائه نمود.