در راستای اجرای دیپلماسی مهارت صورت گرفت: دیدار معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی
در راستای اجرای دیپلماسی مهارت صورت گرفت: دیدار معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی

معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با حضور در محل اداره کل با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد. معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با حضور در محل اداره کل با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای […]


معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با حضور در محل اداره کل با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد. معاون پژوهش و مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با حضور در محل اداره کل با سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حجه الاسلام رحیم قربانی، معاون پژوهش و امیر نیکبخت، مسئول حوزه ریاست جامعه المصطفی العالمیه تبریز با حضور در محل اداره کل با علی مشایخی،سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار در خصوص اجرای آموزش مشترک در راستای تحقق بخشیدن به دیپلماسی مهارت، و برگزاری جلسه هم اندیشی اجرای مهارت های شغلی برای طلاب کشورهای همسایه مقیم آذربایجان شرقی، با رویکرد تحقق بخشیدن به توانمندسازی طلاب و خانواده آنان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
در این جلسه مقرر شد نیازسنجی آموزشی در خصوص رشته های مورد نیاز طلاب و خانواده آنان در راستای توانمندسازی احصاء و برنامه ریزی های لازم جهت اجرا ازسوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان انجام گیرد.
بر این اساس، برنامه ریزی های لازم جهت ارائه آموزشهای مهارتی از طریق مراکز دولتی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد و به صورت مرکز جوار ویژه علاقمندان در دستور کار قرار خواهد گرفت.