سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری عنوان کرد؛آمادگی سازمان برای همکاری در توزیع کالاهای اساسی
سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری عنوان کرد؛آمادگی سازمان برای همکاری در توزیع کالاهای اساسی

سعید مطلّبی سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز: آماده هرگونه همکاری با استانداری و ستاد تنظیم بازار در خصوص توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی شهروندان هستیم. به گزارش صدای اناک به نقل از امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، سعید مطلّبی سرپرست سازمان با اعلام این خبر […]

سعید مطلّبی سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز: آماده هرگونه همکاری با استانداری و ستاد تنظیم بازار در خصوص توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی شهروندان هستیم.

به گزارش صدای اناک به نقل از امور ارتباطات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، سعید مطلّبی سرپرست سازمان با اعلام این خبر گفت: بازارچه ها و مراکز تحت نظارت این سازمان در سطح شهر آماده هرگونه همکاری با استانداری و ستاد تنظیم بازار در خصوص توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی شهروندان می باشند.
مطلّبی در ادامه گفت: میدان بزرگ میوه و تره بار و سبزه میدان، ۲ مرکز مهم عرضه کننده نیز با بیش از ۷ هزار مراجعه کننده در روز آماده هرگونه همکاری برای توزیع کالاهای اساسی بین شهروندان و ارائه خدمات می باشند.