کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی راه‌آهن منطقه آذربایجان در نخستین جشنواره نوروزی روابط عمومی‌های مناطق
کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی راه‌آهن منطقه آذربایجان در نخستین جشنواره نوروزی روابط عمومی‌های مناطق

ظهر روز سه‌شنبه مورخ ١۴٠١/٠٢/٢٧ همزمان با روز بزرگداشت «روابط عمومی و ارتباطات» گردهمایی با حضور مدیرعامل محترم راه‌آهن جناب دکتر صالحی و مدیرکل محترم روابط عمومی در سالن جلسات ساختمان شهدای راه‌آهن برگزار گردید.در این مراسم ابتدا هر یک از مناطق مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و خواستار توجه ویژه مدیرعامل به […]

ظهر روز سه‌شنبه مورخ ١۴٠١/٠٢/٢٧ همزمان با روز بزرگداشت «روابط عمومی و ارتباطات» گردهمایی با حضور مدیرعامل محترم راه‌آهن جناب دکتر صالحی و مدیرکل محترم روابط عمومی در سالن جلسات ساختمان شهدای راه‌آهن برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا هر یک از مناطق مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و خواستار توجه ویژه مدیرعامل به واحد روابط عمومی شدند.
مدیرکل روابط عمومی نیز ضمن بیان تقدیر و تشکر از پرسنل زحمتکش روابط عمومی، آن‌ها را نماد روشنگری سازمان دانست. صادق سکری گفت: بنا داریم با حمایت مدیرعامل محترم، روابط عمومی را به جایگاه واقعی خود در سازمان برسانیم.
دکتر صالحی نیز روابط عمومی را نماد کار جهادی برشمرد و اظهار داشت: روابط‌عمومی باید بتواند پویایی سازمان را با انجام روایت سازی و اطلاع رسانی بموقع حفظ نماید که این امر مستلزم کار شبانه روزی است.
در حاشیه این مراسم، نتایج ارزیابی نخستین جشنواره نوروزی روابط عمومی‌های مناطق نیز مشخص شد که روابط عمومی اداره کل راه‌آهن منطقه آذربایجان توانست دربخش «برنامه‌های ویژه نوروزی، اقدامات خبری ورسانه ای» رتبه برتر را کسب نماید.
روابط عمومی اداره کل راه‌آهن منطقه آذربایجان