مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز:فضای سبز ویترین و نشان آراستگی و زیبایی هر شهری است
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز:فضای سبز ویترین و نشان آراستگی و زیبایی هر شهری است

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز فضای سبز شهری را ویترین و نشان آراستگی و زیبایی هر شهری عنوان کرد.به گزارش صدای اناک به نقل از امور ارتباطات سازمان، اکبر امجدی که در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید سیما، منظر و فضای سبز شهرداری منطقه ۴ تبریز سخن می گفت، خاطر […]

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز فضای سبز شهری را ویترین و نشان آراستگی و زیبایی هر شهری عنوان کرد.
به گزارش صدای اناک به نقل از امور ارتباطات سازمان، اکبر امجدی که در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید سیما، منظر و فضای سبز شهرداری منطقه ۴ تبریز سخن می گفت، خاطر نشان کرد: فضای سبز ویترین شهر است و هر چه قدر به مقوله فضای سبز شهری و زیبایی آن اهمیت قائل بشیم شهرمان قشنگتر و زیباتر خواهد شد.
وی ارائه بهتر و شایسته خدمات عمومی و افزایش سطح رضایتمندی را جزو اصلی‌ترین وظایف شهرداریها برشمرد که حوزه فضای سبز در این راستا وظایف مهم و تعیین کننده ای دارد.
امجدی در ادامه پارکهای سطح شهر را نقطه اتصال مردم و مجموعه شهرداری عنوان و بر تلاش مضاعف بر از بین بردن کاستی‌ها و ارائه خدمات شایسته به شهروندان عزیز تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز همچنین بر باز طراحی مجدد طرحهای فضای سبز تاکید و خواستار رعایت اصول استاندارد و موارد لازم در اجرای طرحهای کاشت گونه های گیاهی و نیز کاشت درختان در سطح شهر شد.
امجدی اجرای طرح هرس را در حوزه فضای سبز با اهمیت خواند و بر تداوم اجرای آن با رعایت برنامه های ابلاغی سازمان و نیز زمان مناسب اجرای هرس تاکید کرد.
وی لزوم مدیریت شایسته منابع آبی حوزه فضای سبز شهری را نیز متذکر شد و از برنامه و اقدام ارزشمند حوزه فضای سبز بر حذف تدریجی تانکرهای آبیاری و ایجاد شبکه آب خام توسط هر پیمانکار و حداقل در یک مسیر از ناحیه در طول هر ماه خبر داد.
گفتنی است در پایان این مراسم و با حکم اکبر امجدی، اسلام زارع به عنوان سرپرست جدید سیما،منظر و فضای سبز شهرداری منطقه ۴ معرفی و از تلاشهای روح الله قراچورلو در طول تصدی این مسئولیت تقدیر شد.