نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع و ماشین آلات وابسته افتتاح شد.
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع و ماشین آلات وابسته افتتاح شد.

یکشنبه ۲۹ خردادماه، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع و ماشین آلات وابسته با حضور دکتر عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، دکتر کلامی معاونت امور اقتصادی استاندار، مهندس پرنیان ریاست سازمان صمت استان و مهندس رضوی مدیر مجتمع مس سونگون افتتاح شد. استاندار آذربایجان شرقی با حضور در غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران و […]

یکشنبه ۲۹ خردادماه، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع و ماشین آلات وابسته با حضور دکتر عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، دکتر کلامی معاونت امور اقتصادی استاندار، مهندس پرنیان ریاست سازمان صمت استان و مهندس رضوی مدیر مجتمع مس سونگون افتتاح شد.

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سونگون از آخرین دستاوردهای این شرکت بازدید کردند. همچنین دکتر عابدین خرم در غرفه مجتمع مس سونگون از دستگاه چگالی سنج مایعات همگن و ناهمگن که توسط یکی از کارکنان این مجتمع اختراع شده بود بازدید نمود. در این بازدید آقای حسن محمدی مخترع این دستگاه گزارش کلی از دستگاه و چگونگی اختراع و ثبت آن را به استاندار و دیگر مسئولین حاضر ارائه دادند. گفتنی است این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱ تیرماه دایر خواهد بود و از  ساعت ۱۶ لغایت ۲۲ میزبان علاقمندان خواهد بود.