با حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان:گشایش دو نمایشگاه تخصصی کشاورزی و دام و طیور در تبریز
با حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان:گشایش دو نمایشگاه تخصصی کشاورزی و دام و طیور در تبریز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: بیست و دومین نمایشگاه ماشین‌آلات کشاورزی و بیستمین نمایشگاه صنعت دام و طیور استان با حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز آغاز به کارکرد.به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، اکبر فتحی در حاشیه گشایش این نمایشگاه که با حضور […]


رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: بیست و دومین نمایشگاه ماشین‌آلات کشاورزی و بیستمین نمایشگاه صنعت دام و طیور استان با حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز آغاز به کارکرد.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، اکبر فتحی در حاشیه گشایش این نمایشگاه که با حضور محمد کلامی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و مدیران بخش های مختلف کشاورزی و تشکل‌های کشاورزی برگزار شد در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه خوشبختانه واحدهای تولیدی حضور خوبی در این نمایشگاه دارند افزود: ۱۴۵ واحد از بیست استان کشور در این نمایشگاه حضور دارند.
وی ادامه داد: ان شاء الله کشاورزان و دامداران و مرغداران عزیز ضمن بازدید از آخرین یافته‌ها و محصولات صنعت مذکور باخبر می‌شوند و در ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان انواع محصولات قرار می‌گیرند.
فتحی بیان کرد: حضور ارزشمند و پررونق شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه قابل‌توجه و درخور تقدیر است.
وی در رابطه با وجه تمایز این دو رویداد با دوره‌های قبل تأکید کرد: از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه‌ها حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان، افزایش بیش از صددرصدی فضای نمایشگاه نسبت به سال قبل و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های تخصصی می‌توان نام برد.
فتحی گفت: در این نمایشگاه از ۲۰ استان شامل استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، فارس، یزد، مرکزی، قزوین، گیلان، خوزستان، مازندران، گلستان، کردستان، لرستان، سمنان، همدان، زنجان و اردبیل شرکت کرده‌اند.
گفتنی است این نمایشگاه‌ها از ۱۴ لغایت ۱۷ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در سالن‌های پروین اعتصامی و امیرکبیر نمایشگاه بین‌المللی تبریز پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان