مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو برگزار گردید
مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو برگزار گردید

مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو امروز راس ساعت ۹ صبح سالن پورشریفی تبریز برگزار گردید. به گزارش صدای آناک،مهندس اسمعیلی در مراسم افتتاحیه ضمن خیر مقدم گویی به تیم های حاضر گفت: ورزش و شادابی پرسنل همواره برای مجموعه های بزرگ با اهمیت بوده و برگزاری چنین مسابقاتی در این راستا ارزشمند خواهد […]

مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو امروز راس ساعت ۹ صبح سالن پورشریفی تبریز برگزار گردید.

به گزارش صدای آناک،مهندس اسمعیلی در مراسم افتتاحیه ضمن خیر مقدم گویی به تیم های حاضر گفت: ورزش و شادابی پرسنل همواره برای مجموعه های بزرگ با اهمیت بوده و برگزاری چنین مسابقاتی در این راستا ارزشمند خواهد بود و مجتمع مس سونگون تلاش می نماید در این دوره از مسابقات میزبانی شایسته برای شما عزیزان و سفیران فرهنگی ورزشی باشیم و بتوانیم لحظات خوب و خوشی را برای شما بزرگواران خلق نماییم.

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سونگون در ادامه افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۲۹ تیم برگزار می گردد که با توجه به سطح بالای تیم های حاضر، از داوران ممتاز ملی استفاده می شود.

مهندس اسمعیلی با اشاره به برگزاری گروهی این مسابقات در دور اول مسابقات افزود: در این دوره برنامه ریزی لازم برای برگزاری مسابقات در دو سالن پورشریفی و مخابرات تبریز صورت گرفت تا تیم ها و عوامل اجرایی با آرامش و کیفیت بیشتری مسابقات را برگزار نمایند.