رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:ارائه خدمت مطلوب در اورژانس با توجه به آموزش محقق می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:ارائه خدمت مطلوب در اورژانس با توجه به آموزش محقق می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر ضرورت توجه به آموزش در بخش های مختلف نظام سلامت گفت: ارائه خدمت مطلوب در اورژانس با توجه به آموزش محقق می شود.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر بهمن نقی‌پور در اختتامیه هشتمین المپیاد کشوری علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی روز […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر ضرورت توجه به آموزش در بخش های مختلف نظام سلامت گفت: ارائه خدمت مطلوب در اورژانس با توجه به آموزش محقق می شود.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر بهمن نقی‌پور در اختتامیه هشتمین المپیاد کشوری علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی روز سه‌شنبه، چهارم مرداد ماه، که در سالن شهید شایان مهر دانشکده پزشکی برگزار شد اظهار کرد: خدمت به مردم بزرگترین عبادت است، پرسنل اورژانس کسانی هستند که برای سلامتی مردم شب و روز ندارند و وقت گذاشتن برای مردم را نسبت به خانواده خود ترجیح می دهند و همیشه در شرایط سخت و بحرانی حضور دارند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به ارائه خدمات با کیفیت به مردم گفت: باید کیفیت خدمات را بالا برد و مسیر آموزش و تحقیقات را ارتقاء بخشید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارتباط مستمر با مردم در راستای رفع مشکلات را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه مدیران موظف به ارتباط مستقیم با مردم هستند و در برابر انتقادات باید ضمن بررسی نسبت به رفع مشکلات اقدام شود.
وی با اشاره به برگزاری موفق هشتمین المپیاد کشوری علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی در تبریز
گفت: خدمت‌رسانی در اورژانس پیش بیمارستانی افتخاری است که نصیب هرکسی نمی‌شود و از زحمات همه‌ی عزیزان که به نمایندگی از این جامعه بزرگ در این المپیاد حضور دارند، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی افزود: از همه‌ی عزیزانی که در سازماندهی به ما کمک می‌کنند، تشکر می‌کنم و بدانید که خدمات شما در پیشگاه حق محفوظ است و از اساتید بزرگواری که وقت طلایی خود را در این برنامه ارزشمند گذاشته‌اند و در راستای آموزش تلاش کرده‌اند، تقدیر و تشکر دارم و از درگاه حضرت حق بهترین‌ها را برای همکارانمان در این حوزه تخصصی آرزو می‌کنم.
دکتر فرزاد رحمانی ، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر اجرایی هشتمین المپیاد کشوری علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر ویژه از کمیته اجرایی این المپیاد گفت: اردیبهشت ماه سال جاری اعلام شد که هشتمین المپیاد کشوری علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی در شهر تبریز برگزار می‌شود و ما از همان روزها اقدامات اصلی را آغاز کردیم.
دکتر رحمانی با اعلام اینکه امروز هیچ پایگاه کانکسی در سطح استان وجود ندارد خاطرنشان کرد: در طی مدتی که ریاست اورژانس را عهده دار بودم یک سوله ویژه بحران و ۳۴ پایگاه جدید را ایجاد کردیم و در حال حاضر هیچ یک از پایگاه‌های استان کانکسی نیست.
وی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اورژانس استان گفت: همزمان با همه گیری کرونا دو نفر از همکاران خدوم ما به درجه شهادت نائل شدند‌ و یاد و خاطره همه همکاران عزیز را که دیگر در جمع ما نیستند گرامی میداریم.