با حضور شهردار منطقه ۷ و مسئولین استانی:آیین غبارروبی امامزاده سیدمحمدکُججانی (ع) در تبریز برگزار شد
با حضور شهردار منطقه ۷ و مسئولین استانی:آیین غبارروبی امامزاده سیدمحمدکُججانی (ع) در تبریز برگزار شد

به گزارش صدای آناک  آیین غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس امامزاده سیدمحمدکججانی (ع) در فضایی معنوی برگزار شد. در این آیین معنوی که صبح روز چهارشنبه با حضور مهندس رشتبر شهردار منطقه ۷ تبریز، جمعی از مسئولان اداره کل اوقاف وامورخیریه استان ورئیس اداره اوقاف شهرستان تبریز ناحیه ۲، مدیریت  و خادمین امامزاده  برگزار گردید […]

به گزارش صدای آناک  آیین غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس امامزاده سیدمحمدکججانی (ع) در فضایی معنوی برگزار شد.

در این آیین معنوی که صبح روز چهارشنبه با حضور مهندس رشتبر شهردار منطقه ۷ تبریز، جمعی از مسئولان اداره کل اوقاف وامورخیریه استان ورئیس اداره اوقاف شهرستان تبریز ناحیه ۲، مدیریت  و خادمین امامزاده  برگزار گردید .

پس از گشایش درب ضریح مطهر، نسبت به غبارروبی و عطر افشانی ضریح مطهر اقدام شد.  

در این آیین معنوی  بخش های داخلی ضریح و دیواره های اطراف بقعه متبرکه، با گلاب ناب شست و شو داده شد.

حجت الاسلام “صمدخلیلی مدیر امامزاده” در ابتدای  این آیین  با بیان اینکه آیین غبار روبی در مقاطع مختلف برگزار می شود افزود: آیین غباروبی و عطر افشانی درآستانه ماه محرم برگزار می گردد.

ایشان ضمن تسلیت ایام شهادت سرور وسالارشهیدان افزود:امامزاده سیدمحمدکججانی (ع) آماده استقبال و پذیرایی از هیئات حسینی درماه محرم  می باشند.

وی همچنین با اشاره به جایگاه این امامزاده واجب التعظیم در بین مردم ولایی شهرتبریز وشهرستانهای این استان اشاره کرد: حضور این امامزاده به فضای معنوی استان آدربایجانشرقی عظمت ویژه ای بخشیده است.

در پایان با اشاره به اینکه آستان مقدس امامزاده سیدمحمدکججانی(ع) در  شهر تبریز در  استان آذربایجانشرقی  واقع شده و مامن عاشقان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است افزود:  همه روزها مخصوصا در سه شنبه های مهدوی با ارئه خدمات اجتماعی که نزدیک ۳۰ سال است برگزار میگردد این امامزاده پذیرای خادمین می باشد.