بازدید از ۷۰ درصد نانوایی‌های شهر تبریز
بازدید از ۷۰ درصد نانوایی‌های شهر تبریز

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز گفت: در ایام تعطیلات عزاداری و از روز جمعه گذشته از ۷۰ درصد نانوایی‌های سطح تبریز بازدید شد.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، ابراهیم فرقانی در حاشیه بازدید از نانوایی‌های شهر تبریز اظهار کرد: طرح تشدید نظارت بر طبخ و عرضه نان در نانوایی‌های تبریز […]


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز گفت: در ایام تعطیلات عزاداری و از روز جمعه گذشته از ۷۰ درصد نانوایی‌های سطح تبریز بازدید شد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، ابراهیم فرقانی در حاشیه بازدید از نانوایی‌های شهر تبریز اظهار کرد: طرح تشدید نظارت بر طبخ و عرضه نان در نانوایی‌های تبریز از روز جمعه تا تاسوعای حسینی پی گیری شد.
وی افزود: دو اکیپ فعال گروه نظارتی روزانه بر فعالیت حداقل ۷۰ درصد نانوایی‌های شهر تبریز نظارت کردند.
فرقانی گفت: این دو گروه در دو نوبت به فعالیت نانوایی‌ها رسیدگی و نظارت کردند و به این ترتیب در ایام تعطیلات حدوداً هزار و ۲۰۰ نانوایی در تبریز بازرسی شد.
وی تأکید کرد: هیچ کمبودی در عرضه آرد و نان نداریم.
فرقانی اضافه کرد: نانوایی‌ها باید از ساعت ۶٫۳۰ صبح فعالیت خود را آغاز کنند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز از مردم درخواست کرد که به هنگام حضور در نانوایی‌ها به بنر مخصوص قیمت نان و وزن چانه توجه و هر گونه تخلف در گران‌فروشی یا کم‌فروشی را سریعاً به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.
گفتنی است در حدود ۶ هزار و ۵۰۰ نانوایی در استان وجود دارد که ۲ هزار و ۲۰۰ نانوایی در تبریز فعال هستند.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان