مدیر کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز خبرداد:اولین نشست مشترک شهردار تبریز با سازمانهای مردم نهاد و خیریه فعال
مدیر کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز خبرداد:اولین نشست مشترک شهردار تبریز با سازمانهای مردم نهاد و خیریه فعال

نشست شهردار تبریز با منتخبان انجمن‌های مردم نهاد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان سمن‌ها برگزار شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازامورارتباطات اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز، همزمان با ۲۲ مرداد ، سالروز تشکلها و مشارکتهای اجتماعی، نشست مشترک شهردار تبریز با مدیران عامل و نمایندگان تشکلهای فعال در حوزه […]

نشست شهردار تبریز با منتخبان انجمن‌های مردم نهاد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان سمن‌ها برگزار شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازامورارتباطات اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز، همزمان با ۲۲ مرداد ، سالروز تشکلها و مشارکتهای اجتماعی، نشست مشترک شهردار تبریز با مدیران عامل و نمایندگان تشکلهای فعال در حوزه شهری در ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار گردید.
محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریزدر این نشست ضمن تبریک این روز، بیان نمود: قریب به سیصد سازمان مردم نهاد فعال مجوز دار در سطح شهر تبریز فعالیت دارند که یا از طریق وزارت کشور و استانداری و فرمانداری و یا در حوزه های مربوط توسط سازمان ورزش و جوانان و بهزیستی مجوزهای لازم را اخذ نموده اند.
وی افزود: گروه دیگری از این تشکلها یا گروهها همکار شهرداری تبریز محسوب می شوند بدین صورت که به نوعی فعالیت آنها مرتبط با موضوع وحوزه خدمات مجموعه شهرداری محسوب می شود.