شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بعنوان دستگاه برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر معرفی شد
شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بعنوان دستگاه برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر معرفی شد

بر اساس ارزیابی های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذر بایجان شرقی، شرکت گاز در بین دستگاه های اجرایی استان عنوان دستگاه برتر را کسب و شایسته تقدیر شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: در بین دستگاه های اجرایی استان، سه دستگاه به […]

بر اساس ارزیابی های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذر بایجان شرقی، شرکت گاز در بین دستگاه های اجرایی استان عنوان دستگاه برتر را کسب و شایسته تقدیر شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: در بین دستگاه های اجرایی استان، سه دستگاه به عنوان برتر دست یافته اند که شرکت گاز جزو رتبه های برتر معرفی شد.
بر اساس این گزارش: حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن نستوهی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدای لوح تقدیر خطاب به دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان، به تلاش های این شرکت ارج نهاده که در بخشی از متن تقدیرنامه چنین آمده است:
با عنایت به اهتمام جدی و همکاری ثمربخش جناب عالی و اعضای محترم شورای امر به معروف و نهی از منکر آن دستگاه اجرایی در انجام و پیگیری بموقع فعالیت های ترویج و توسعه فریضتین در سال ۱۴۰۱ که بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، به عنوان دستگاه اجرایی برتر انتخاب و شایسته تقدیر ویژه شده اید، این لوح تقدیر اهداء می گردد.