با همکاری اتاق بازرگانی تبریز و اداره کل فنی و حرفه آذربایجان شرقی؛
با همکاری اتاق بازرگانی تبریز و اداره کل فنی و حرفه آذربایجان شرقی؛

اجرای طرح آموزش های دوگانه شغلی برق صنعتی برای شاغلین واحدهای تولیدی استان طرح آموزش های دوگانه شغلی برق صنعتی برای شاغلین واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی با همکاری اتاق بازرگانی تبریز و اداره کل فنی و حرفه استان اجرا شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اتاق تبریز، طرح آموزش های […]

اجرای طرح آموزش های دوگانه شغلی برق صنعتی برای شاغلین واحدهای تولیدی استان

طرح آموزش های دوگانه شغلی برق صنعتی برای شاغلین واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی با همکاری اتاق بازرگانی تبریز و اداره کل فنی و حرفه استان اجرا شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اتاق تبریز، طرح آموزش های دوگانه شغلی برق صنعتی برای شاغلین واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی و در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری مشترک با اتاق ایران و آلمان و با رویکرد ارتقای سطح مهارت برقکاران واحدهای تولیدی و صنعتی استان اجرا شد.

این دوره آموزشی با حضور ۳۸ نفر از شاغلین واحدهای تولیدی و صنعتی استان و با هدف ارتقای سطح مهارت آن ها در محل اتاق سمعی و بصری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز و با مربیگری سمیر انصاری، مدرس اتاق بازرگانی ایران، برگزار شد.

کنترل و بررسی تاسیسات و تجهیزات الکتریکی و نحوه کار با دستگاه های fluke ۱۶۶۴ و ۶۵۰۰ از جمله سرفصل های آموزشی این دوره بود.

گفتنی است نمایندگان بیش از ۱۰ شرکت و و احد تولیدی و صنعتی استان در این دوره آموزشی حضور داشتند.