همزمان با همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:تجلیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کارمندان نمونه دانشگاه
همزمان با همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:تجلیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کارمندان نمونه دانشگاه

همایش بزرگ پیاده روی کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت هفته دولت (روز کارمند)، روز یکشنبه ۶ شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار شد.  به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، همزمان با گرامیداشت هفته دولت(روز کارمند)، همایش بزرگ پیاده روی با استقبال بی نظیر کارکنان و اساتید دانشگاه علوم […]

همایش بزرگ پیاده روی کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت هفته دولت (روز کارمند)، روز یکشنبه ۶ شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

 به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، همزمان با گرامیداشت هفته دولت(روز کارمند)، همایش بزرگ پیاده روی با استقبال بی نظیر کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز و به مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه و همکاری مدیریت روابط عمومی دانشگاه برگزار شد.
دکتر بهمن نقی پور-رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز- در این مراسم با تبریک هفته دولت و روزکارمند، با یادی از مقام شامخ  شهدای مدافع سلامت، ازکارکنان و اساتید دانشگاه قدردانی و آرزوی سلامتی  کرد. وی در ادامه گفت: همکاری و همبستگی کارکنان و اساتید در پیشبرد بهینه اهداف دانشگاه، در پیشرو بودن دانشگاه علوم پزشکی تبریز در استان امری موثر دانسته و با آرزوی توفیق روزافزون سربلندی در محضر خداوند متعال راخواستار شد.
گفتنی است در این همایش که با حضور دکتر بهمن نقی پور- رییس دانشگاه-، وجمعی از معاونین ومدیران دانشگاه  و حضور با شکوه همکاران و اساتید دانشگاه برگزار شد، افراد حاضر از مقابل بیمارستان شهید قاضی ابتدا بر مزار شهدای گمنام دانشگاه حضور یافته و با قرائت فاتحه ای به روح پرفتوح آنان به سمت رصد خانه دانشگاه حرکت کردند.
در ادامه برنامه از طرف دکتر نقی پور، با اهداء جوایزی ازهمکاران نمونه دانشگاه تجلیل  به عمل آمد.
اسامی کارکنان نمونه بدین شرح است:
-آقای محسن پاشا- معاونت بهداشتی دانشگاه
-خانم پریسا بهشتی- معاونت دانشجویی دانشگاه
– آقای دکتر بهروز مهدوی پور–معانت آموزشی دانشگاه
-خانم ژیلا ثوری–معاونت درمان دانشگاه
-آقای وحدت خیرخواهان حقیقی- معاونت توسعه دانشگاه
-آقای دکتر احمد میرزازاده- معاونت غذا و داروی دانشگاه
-آقای پرویز فرج زاده- معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه
این همایش با برنامه های متنوعی از جمله اجرای گروه سرود نسیم ولایت همراه بود.
در پایان  این همایش به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نفیسی از جمله سفرزیارتی مشهدمقدس، سفرتفریحی شمال و وسایل ورزشی از جمله سه عدد دوچرخه سواری  نیز اهدا شد.