مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:عملکرد ۴۸۵مدرسه آذربایجان شرقی در دور اول ارزیابی های بازگشایی مدارس بررسی شد
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:عملکرد ۴۸۵مدرسه آذربایجان شرقی در دور اول ارزیابی های بازگشایی مدارس بررسی شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس از پایش و نظارت بر عملکرد ۴۸۵ مدرسه استان در دور اول ارزیابی های پروژه مهر ۱۴۰۲_۱۴۰۱ خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، علیرضا صیادی در جلسه پروژه […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس از پایش و نظارت بر عملکرد ۴۸۵ مدرسه استان در دور اول ارزیابی های پروژه مهر ۱۴۰۲_۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، علیرضا صیادی در جلسه پروژه مهر سال تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ با تاکید بر در اولویت بودن موضوع کلاس بندی و توزیع کتب درسی گفت:  برخی مشکلات باقی مانده در این خصوص به دقت بررسی شده و رفع نواقص با سرعت صورت گیرد.  

مدیر کل آموزش و پرورش استان در مورد نیروی انسانی اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با تامین نیروی انسانی اقدامات شاخصی را انجام داده و در استان ما نیز خوشبختانه ساماندهی نیرو روند مناسبی را طی کرده است.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به اعلام نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان، فرآیند کلاس بندی و اختصاص نیرو باید حداکثر تا ۱۵ شهریور ماه انجام شود تا برخی کمبود های احتمالی در اسرع وقت حل گردد.

صیادی تاکید داشت: طبق گزارش ارزیابان استانی، در برخی مناطق  لازم است تجهیزات آموزشی تکمیل گردد که سریعا با همکاری اداره نوسازی نیازسنجی شده و اقدامات لازم انجام گیرد.

وی حضور کارشناسان اداره نوسازی و تجهیز مدارس را در بخش دوم بازدیدهای پروژه مهر به جهت نیازسنجی تجهیزات آموزشی مورد نیاز و ایمنی مدارس ضروری خواند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تا آمادگی کامل مدارس برای بازگشایی، نیاز به بازدید های مستمر است، اضافه کرد : تاکید مقام عالی وزارت بر این است که همه کلاس ها و دانش آموزان در چرخه تعلیم و تربیت باشند.