طراحی، ساخت و نصب سردیس ۲۰ تن از مفاخر و مشاهیر مدفون در مقبره الشعرا در این مجموعه ادبی و فرهنگی
طراحی، ساخت و نصب سردیس ۲۰ تن از مفاخر و مشاهیر مدفون در مقبره الشعرا در این مجموعه ادبی و فرهنگی

همزمان با بهره برداری از صفه شمالی مقبره الشعرا، سردیس ۲۰ تن از مفاخر و مشاهیر مدفون در این مجموعه ادبی و فرهنگی توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز طراحی ، ساخت و در محوطه این مقبره نصب شد.به گزارش صدای آناک به نقل ازامورارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز ، […]

همزمان با بهره برداری از صفه شمالی مقبره الشعرا، سردیس ۲۰ تن از مفاخر و مشاهیر مدفون در این مجموعه ادبی و فرهنگی توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز طراحی ، ساخت و در محوطه این مقبره نصب شد.
به گزارش صدای آناک به نقل ازامورارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز ، اکبر امجدی مدیرعامل این سازمان با اعلام این خبر گفت:در راستای ارج نهادن به مقام شامخ مفاخر، عرفا و شعرای مدفون در محل مقبره الشعرا تبریز و جهت معرفی هرچه شایسته آنان به گردشگران داخلی و خارجی ، سردیس ۲۰ تن از این بزرگان که در این مکان ادبی و فرهنگی مدفون شده اند در شکلی زیبا آماده و در محدوده شمالی مقبره نصب شد.
وی در این زمینه بر ایجاد و احداث فونداسیون و پایه متناسب با سردیس‌ها نیز اشاره که زیر نظر معاونت سیما ، منظر سازمان انجام گرفته است.
امجدی همچنین از کلیه هنرمندانی که در ماه‌های اخیر در مراحل مختلف طراحی، ساخت و نصب به موقع این سردیسها همکاری لازم را با سازمان سیما، منظر و فضای سبز تبریز داشتند تقدیر و تشکر کرد.