آذربایجان شرقی، استانی صاحب خرد و پیروز از آزمون های دشوار است
آذربایجان شرقی، استانی صاحب خرد و پیروز از آزمون های دشوار است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، این استان را استانی صاحب خرد خواند که توانسته از مشکلات، سختی ها، حوادث روزگار و آزمون های دشوار به سلامتی عبور کرده و شکوفا شود.به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، محمد فرشکاران پیش از ظهر امروز در گردهمایی بازنشستگان سازمان […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، این استان را استانی صاحب خرد خواند که توانسته از مشکلات، سختی ها، حوادث روزگار و آزمون های دشوار به سلامتی عبور کرده و شکوفا شود.
به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، محمد فرشکاران پیش از ظهر امروز در گردهمایی بازنشستگان سازمان اظهار کرد: دنبال فرصتی بودیم تا بازنشستگان معزز سازمان را دور هم جمع کنیم و ضمن قدردانی از زحمات ۳۰ ساله این عزیزان از تجربیات کارشناسی آنها بهره مند شویم.
وی افزود: اگر سازمان در این مقطع با فراز و نشیب هایی که طی کرده به موفقیت هایی دست یافته، حاصل زحمات و خون دل خوردن های همکاران در دوره های مختلف بوده است.
فرشکاران تصریح کرد: استان آذربایجان شرقی در سطح کشور جایگاه ویژه ای دارد و کاملا تاثیرگذار است.
این مسوول آذربایجان شرقی را استانی صاحب خرد خواند که توانسته از مشکلات، سختی ها، حوادث روزگار و آزمون های دشوار به سلامتی عبور کرده و شکوفا شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی خاطرنشان ساخت: از وقتی قبول مسوولیت کرده ام با تعدادی از بازنشستگان عزیز دیدارهایی داشته ایم و قصد داریم با همراهی صاحبان تجربه که دردها و راهکارها را می شناسند در جهت تحول و توسعه استان گام برداریم و از حالت روندی و سکون گذشته خارج شویم.
وی با بیان اینکه اگر آگاهی با تجربه توام شود نتایج مفیدتری حاصل خواهد شد، ادامه داد: باید تفکرات و دیدگاه های توسعه ای را با علم و دانش همراه سازیم تا بتوانیم منشا تحول شویم و عدم تعادل های موجود استان را به تعادل برسانیم.
در این گردهمایی تعدادی از بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به تعریف خاطرات و بیان دردل های صمیمی خود پرداختند.