فرماندار بناب در مراسم افتتاح ساختمان بیمه سلامت بناب؛ هدف دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است 
فرماندار بناب در مراسم افتتاح ساختمان بیمه سلامت بناب؛ هدف دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است 

فرماندار بناب، هدف و سیاست نهایی دولت را اتمام پروژه های نیمه تمام دانست. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، رضا لعلی در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمه سلامت بناب تاکید کرد: هدف و سیاست نهایی دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است، به طوری که […]

فرماندار بناب، هدف و سیاست نهایی دولت را اتمام پروژه های نیمه تمام دانست.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، رضا لعلی در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمه سلامت بناب تاکید کرد: هدف و سیاست نهایی دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است، به طوری که در اکثر شهرستان ها به جای افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های جدید، اولویت به تکمیل پروژه‌های ناتمام به جا مانده از دولت قبلی داده شده است.
 وی با تاکید بر اینکه برنامه‌ای برای کلنگ زنی پروژه‌های جدید نداریم،  افزود: فقط پروژه های جدید تنها در شرایطی که ضروری و لازم باشد، آغاز می شود.
وی ادامه داد: در هفته دولت امسال در شهرستان شاهد چندین افتتاح ازجمله سامانه پرتودهی گاما (برای اولین بار در سطح کشور در بناب)، افتتاح سالن کارخانه تولید مواد غذایی و افتتاح فاز ۴ فولاد ظفر بناب بودیم.
وی هدف نهایی دولت را بالا بردن سطح رفاه عمومی و تقسیم عادلانه ثروت دانست و پوشش رایگان سه دهک پایین جامعه در بیمه سلامت را نمادی از تحقق توزیع عادلانه ثروت به خصوص بین اقشار ضعیف مردم عنوان کرد و این اقدام را زمینه‌ساز رضایت مردم دانست.