دیدار مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با خانواده شهید علی بینایی مراحلی
دیدار مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با خانواده شهید علی بینایی مراحلی

ایوب اسماعیلی با حضور در منزل خانواده شهید  «علی بینایی مراحلی » از مقام شامخ شهدا تجلیل کرد به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ایوب اسماعیلی مدیرعامل بهمراه جمعی از مدیران این شرکت باخانواده شهید علی بینایی مراحلی دیدار کردند.اسماعیلی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر […]

ایوب اسماعیلی با حضور در منزل خانواده شهید  «علی بینایی مراحلی » از مقام شامخ شهدا تجلیل کرد

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ایوب اسماعیلی مدیرعامل بهمراه جمعی از مدیران این شرکت باخانواده شهید علی بینایی مراحلی دیدار کردند.
اسماعیلی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهدا است.
وی اظهارکرد: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید قدرشناس شهدا و خانواده معظم شهدا باشیم، انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به جایگاه والایی رسیده و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب هستند.
وی خطاب به همسر این شهید والا مقام گفت: دعا کنید این شهید عزیز کمک کنند تا به مسئولیت‌های خود نسبت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران عمل کنیم.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران است و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.
شایان ذکر است شهید علی بینایی مراحلی  از کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز بوده که در جریان هشت سال دفاع مقدس در  ۱۵ اسفند ماه  سال ۱۳۶۶در منطقه عملیاتی شلمچه به فیض رفیع شهادت نائل شد .