نماینده مردم هشترود: با اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی قطعه‌ ۵ آزاد راه هشترود مراغه سرعت می گیرد.
نماینده مردم هشترود: با اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی قطعه‌ ۵ آزاد راه هشترود مراغه سرعت می گیرد.

به گزارش صدای آناک،سید حمزه امینی در بازدید مجری طرح آزاد راه شمالغرب کشور از آزاد راه هشترود مراغه از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان از ماده ۵۶ افزود : این مبلغ توسط بانک های ملی ، تجارت و رفاه اختصاص خواهد یافت.عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۶ سال پیش قطعه ۵ آزاد راه که شهر […]

به گزارش صدای آناک،سید حمزه امینی در بازدید مجری طرح آزاد راه شمالغرب کشور از آزاد راه هشترود مراغه از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان از ماده ۵۶ افزود : این مبلغ توسط بانک های ملی ، تجارت و رفاه اختصاص خواهد یافت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۶ سال پیش قطعه ۵ آزاد راه که شهر هشترود را به اتوبان پیامبر اعظم(ص) و آزاد راه هشترود مراغه وصل می کند کلنگ زنی شد و مقرر شده بود پس از یکسال دیگر به زیر ترافیک رود که متاسفانه بخاطر تامین نشدن منابع آن راکد مانده بود.
امینی گفت: هم اکنون هشترودی ها برای ورود به اتوبان پیامبر اعظم از جاده روستایی دامناب که به جاده مرگ مشهور است استفاده می کنند و هر روز شاهد تصادف و هر ماه یک کشته در این جاده باریک و کم عرض و فاقد روشنایی می دهیم.
ناصر بصیری مجری طرح آزاد راهی شمالغرب کشور هم گفت : با پیگیری نماینده های هشترود و مراغه موفق شدیم موافقت بانک ملی و برنامه بودجه را برای پرداخت تسهیلات اخذ کنیم .
وی گفت : قطعه ۵ هم که برای شهروندان هشترودی از اهمیت خاصی برخوردار است تا یکماه آینده عملیات آن شروع و در سال ۱۴۰۲ به زیر بار ترافیک خواهد رفت.
علیرضا توری فرماندار شهرستان هشترود هم گفت : از محل بودجه سفر ریاست جمهوری به استان ۶۰۰ میلیارد تومان برای کل آزاد راه هشترود مراغه اختصاص یافته که امیدوارم با اختصاص این مبلغ این آزاد راه جان دوباره ای بگیرد.
توری گفت : در عرض کمتر از ۲ ماه مطالبات کشاورزانی که زمین های آنها در آزاد راه تخریب شده به قیمت روز پرداخت خواهد شد.
وی گفت : هیچ کشاورزی هم نباید امسال در روی زمین های تملک شده قطعه ۵ کشت کنند