دکتر جمال پور در آئین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر:اقتدار ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم
دکتر جمال پور در آئین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر:اقتدار ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم

آئین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر با حضور دکتر جمال پور سرپرست دانشگاه پیام نور استان، دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.  به گزارش صدای آناک،دکتر جمال پور در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حرمت و پاسداری […]

آئین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر با حضور دکتر جمال پور سرپرست دانشگاه پیام نور استان، دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

 به گزارش صدای آناک،دکتر جمال پور در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حرمت و پاسداری از خون مطهر شهدا را تضمین انقلاب دانسته و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و حضور امت همیشه در صحنه را باعث تداوم و بقاء این نظام دانستند.
 دکتر جمال پور در ادامه با اشاره به تغییرات سازنده سازمانی که آن را باعث تعالی و تقویت انگیزه در پیشبرد برنامه ها دانستند، نیروی انسانی کارآمد را لازمه دستیابی به عملکرد مطلوب و نیل به هدف عنوان نموده و تعامل و همکاری مجموعه های اداری کشور را در جهت تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع ضروری بیان نمودند.
دکتر جمال پور در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله جناب آقای دکتر علیرضا مختاری، برای دکتر صمد خباز باویل در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمودند.

 مهندس محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهرنیز دز این مراسم وحدت اندیشه همکاران را لازمه تحول دانسته و ضمن تائید عملکرد دانشگاه پیام نور در راستای دیپلماسی علمی و مرجعیت مقالات اساتید آن، اشرافیت مجموعه همکاران دانشگاه پیام نور بر مسائل علمی روز را قابل تقدیر دانسته و ابراز امیدواری کردند: پتانسیل این مجموعه انقلابی بیش از پیش در راستای فرمایشات و انتظارات مقام معظم رهبری در اختیار جامعه علمی کشور قرار گیرد

 دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو رشد علمی چشمگیر ایران در سی سال اخیر را به برکت همدلی و بیداری ملت ایران و سرکوب توطئه های دشمنان خارجی دانستند.
  دکتر منادی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای انتظامی و امنیتی کشور در برقراری امنیت و آرامش ملت شریف ایران، اغتشاشات اخیر کشور را به نقش آفرینی مستقیم آمریکا نسبت داده و خیال و حمایت آنان را واهی و بی سرانجام دانستند.
 ️دکتر منادی در ادامه با ذکر پیشرفت های علمی اخیر کشور در حوزه شرکتهای دانش بنیان، پزشکی، لیزر و … بر اشتغالزایی قابل توجه این شرکتها در سال گذشته اشاره نموده و موفقیت و تولید ۶ واکسن کرونایی به دست جوانان این مرز و بوم را قابل تقدیر دانستند.