رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان خبر داد:تداوم بارش‌ها در آذربایجان شرقی تا اواسط هفته‌ی جاری
رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان خبر داد:تداوم بارش‌ها در آذربایجان شرقی تا اواسط هفته‌ی جاری

به گزارش صدای آناک،رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از جوی ناپایدار و بارش باران همراه با افزایش دما تا اواسط هفته‌ی جاری در استان خبر داد. محمد امیدفردر خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان اظهار کرد: آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده‌ی جوی ناپایدار در استان بوده و سامانه‌ی بارشی […]

به گزارش صدای آناک،رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از جوی ناپایدار و بارش باران همراه با افزایش دما تا اواسط هفته‌ی جاری در استان خبر داد.

محمد امیدفردر خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان اظهار کرد: آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده‌ی جوی ناپایدار در استان بوده و سامانه‌ی بارشی که بعد از ظهر روز پنجشنبه فعالیت خود را آغاز کرده و تا اوایل روز دوشنبه دوم آبان ماه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی ادامه داد: وضعیت‌جوی استان، در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با توجه به تداوم ناپایداری‌ها، غالباً ابری همراه با بارش باران و وزش باد گاهی تا نسبتا شدید خواهد بود.

امیدفر در خصوص دمای تبریز طی ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، بیشینه و کمینه دمای تبریز به ترتیب ۲۵ و ۹ درجه بوده و همچنین دمای فعلی آن نیز ۱۳ درجه است.

وی در پایان در خصوص سردترین و گرمترین شهر استان آذربایجان شرقی نیز افزود: ورزقان با دمای ۴ درجه بالای صفر، سردترین شهر استان و میانه با دمای ۲۹ درجه بالای صفر گرمترین شهر استان گزارش شده‌اند.