دیدار سرپرست اداره کل استاندارد با رئیس اتاق بازرگانی تبریز
دیدار سرپرست اداره کل استاندارد با رئیس اتاق بازرگانی تبریز

به گزارش صدای آناک،مهندس بابک بدلی سرپرست اداره کل استاندارد در دیدار صمیمی با دکتر یونس ژائله با بیان برنامه های جدید سازمان ملی استاندارد در دوران تحولی خود و توجه به استاندارد مراکز خدماتی در کشور به خصوص مراکز اقامتی و رستورانها، باشگاه های ورزشی و مدارس خواهان همکاری بیشتر با اتاق بازرگانی تبریز […]

به گزارش صدای آناک،مهندس بابک بدلی سرپرست اداره کل استاندارد در دیدار صمیمی با دکتر یونس ژائله با بیان برنامه های جدید سازمان ملی استاندارد در دوران تحولی خود و توجه به استاندارد مراکز خدماتی در کشور به خصوص مراکز اقامتی و رستورانها، باشگاه های ورزشی و مدارس خواهان همکاری بیشتر با اتاق بازرگانی تبریز شد.
دکتر ژائله بیان این که توجه به مراکز اقامتی و توریستی تبریز در سال های گذشته کافی نبوده است. توجه بیشتر و برنامه ریزی برای گسترش کیفیت این مراکز را در شهر تبریز بسیار پر اهمیت اعلام کرد.
در ادامه تجار و بازرگانان استان خواستار سریع در روند صادرات و واردات در گمرک های استان در استان شدند. بابک بدلی در ادامه اعلام کرد که در ماه های آینده آزمایشگاه های تعیین ماهیت کالا در استان ایجاد خواهند شد و ایجاد این مراکز موجب سریع در روند ورود و خروج کالا از کشور خواهد شد.