طی آئینی از لوگو (نشان) کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی رونمایی گردید.
طی آئینی از لوگو (نشان) کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی رونمایی گردید.

به گزارش صدای آناک،اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز حضرت حجه الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم برگزار گردید. در این جلسه سردار آزادی رییس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج […]

به گزارش صدای آناک،اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز حضرت حجه الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم برگزار گردید. در این جلسه سردار آزادی رییس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج و فرمانده سپاه عاشورا سردار عباسقلیزاده و مدیر کل سیاسی و امنیتی استان و سایر اعضای شورای سیاستگذاری حضور داشتند و از نشان کنگره که با طراحی برادر بسیجی مرتضی نقدی از استان آذربایجان شرقی انجام شده بود رونمایی گردید.
شایان ذکر است بعد از انتشار فراخوان لوگوی کنگره بیش از ۴۰طرح به دبیرخانه ارسال شده بود که بعد از طی مراحل انتخاب طرح برادر مرتضی نقد‌ی از استان آذربایجان شرقی مورد تایید قرار گرفت. در ضمن از تمامی هنرمندانی که به این کنگره اثر ارسال نموده بودند طی مراسمی آیین تجلیل بعمل خواهد آمد.
لوگوی کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی بارگذاری گردید خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی در خبرگزاری های شهرستان در تمامی سایتها بارگذاری نمایید تا در دسترس قرار گیرد.
لازم به ذکر است این لوگو در پوستر و بنر و … و تولیدات در رابطه با فرهنگ ایثار و شهادت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.