استاندار آذربایجان‌شرقی:دستگاه‌های نظارتی از مدیران ریسک پذیر حمایت کنند
استاندار آذربایجان‌شرقی:دستگاه‌های نظارتی از مدیران ریسک پذیر حمایت کنند

 به گزارش صدای آناک،استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشور ما در شرایط جنگ و تحریم اقتصادی قرار دارد، گفت: در این شرایط باید به مدیرانی که اهل ریسک‌پذیری، تحول، رشد و تعالی هستند کمک شود. عابدین خرّم در نشستی با مدیران دیوان محاسبات آذربایجان شرقی، اظهار داشت: نگاه نظارتی و عملکرد دیوان محاسبات، هم […]

 به گزارش صدای آناک،استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشور ما در شرایط جنگ و تحریم اقتصادی قرار دارد، گفت: در این شرایط باید به مدیرانی که اهل ریسک‌پذیری، تحول، رشد و تعالی هستند کمک شود.

عابدین خرّم در نشستی با مدیران دیوان محاسبات آذربایجان شرقی، اظهار داشت: نگاه نظارتی و عملکرد دیوان محاسبات، هم باعث پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات و هم حل مسائل و مشکلات در دستگاه‌های اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم، بنا بر رعایت قوانین و ضوابط در پیشبرد امور است، افزود: نگاه این دولت، نگاه تحولی است و نباید اجازه دهیم برخی مدیران با مقاومت در برابر تغییر و تحول، پیش پای این رویکرد دولت مانع ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: دیوان محاسبات تسهیل‌کننده شرایط حکمرانی در کشور است که نه‌تنها در مقابل مجلس، بلکه در برابر حاکمیت پاسخگو است و اگر این نقش را به خوبی ایفا کند چرخ دنده‌های معیوب خیلی از دستگاه‌ها را می‌تواند به حرکت دربیاورد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با بیان اینکه در پیشبرد امور نیاز به نوآوری و ابتکار داریم، افزود: مدیران باید با نگاه به آینده عمل کنند که متأسفانه این موضوع در استان ما کمرنگ است و تمایل به حفظ وضع موجود بر نگاه آینده‌گرا و تحولی غلبه دارد.

وی تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی و دیوان محاسبات باید در این زمینه نقش ایفا کنند و نگذارند که رویکرد جدید تحولی به گذشته بازگردد.

محمدرضا کردلو، مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی هم در این نشست گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد این نهاد ارائه داد.