شرکت مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از خانواده های شهدا و بسیجیان هلال احمر استان
شرکت مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از خانواده های شهدا و بسیجیان هلال احمر استان

آیین تجلیل از خانواده های شهدا و بسیجیان هلال احمر آذربایجان شرقی با شرکت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد. به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این آیین که مقارن با هفته بسیج (۲۹آبان تا ۵آذر) در هلال احمر استان برگزار شد، «جابر ابوالفتح زاده» مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی […]

آیین تجلیل از خانواده های شهدا و بسیجیان هلال احمر آذربایجان شرقی با شرکت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در این آیین که مقارن با هفته بسیج (۲۹آبان تا ۵آذر) در هلال احمر استان برگزار شد، «جابر ابوالفتح زاده» مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به اتفاق چند مقام دیگر، از خانواده های معظم شهدای والامقام، رزمندگان و امدادگران دوران دفاع مقدس و بسیجیان هلال احمر استان تجلیل کرد.
 
مسئول اسبق نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا که سخنران این مراسم بود، با بیان اینکه مولای متقیان در خطبه ۱۱۸ بعد از جنگ جمل، بسیجیان و یاران باوفایش را توصیف کرده است، به بیان اوصاف بسیج از دیدگاه ولایت پرداخت و افزود: بسیجیان یاران دین، حق محور، در اصول و مبانی دینی متحد، هم وسیله غلبه بر دشمن هم وسیله هدایت دوستان و سپر بلای روزهای سخت هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین «حسن کاملی فر» با بیان اینکه بسیج تهدید بزرگی چون جنگ تحمیلی را با گسترش توان نظامی به فرصت تبدیل و قدرت بازدارندگی ایجاد کرده‌ است، گفت: آمریکا کشورهای چین، روسیه و ایران را سه چالش بزرگ برای خود می داند و لذا درصدد ناامن سازی ایران با جنگ ترکیبی و توقف پیشرفت و توسعه قدرت ایران در تمامی عرصه ها برای ادامه یافتن بقای سیاسی خود هستند.