ایجاد ۳ اتاق فکر با حضور نخبگان:آغاز عملیات ایجاد مرکز توسعه و تجارت صنعت قطعه‌سازی کشور در تبریز
ایجاد ۳ اتاق فکر با حضور نخبگان:آغاز عملیات ایجاد مرکز توسعه و تجارت صنعت قطعه‌سازی کشور در تبریز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آغاز عملیات ایجاد مرکز توسعه و تجارت صنعت قطعه‌سازی کشور در شهرک صنعتی فناوری خودرو تبریز خبر داد و گفت: عملیات راه اندازی این مرکز توسعه و تجارت با هدف ایجاد کنسرسیوم بازرگانی قطعات خودرو، ایجاد نمایشگاه دائمی مرکز تبادلات تجاری و هاب صادراتی و ایجاد […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آغاز عملیات ایجاد مرکز توسعه و تجارت صنعت قطعه‌سازی کشور در شهرک صنعتی فناوری خودرو تبریز خبر داد و گفت: عملیات راه اندازی این مرکز توسعه و تجارت با هدف ایجاد کنسرسیوم بازرگانی قطعات خودرو، ایجاد نمایشگاه دائمی مرکز تبادلات تجاری و هاب صادراتی و ایجاد یک برند مشترک در این حوزه برای عرضه محصولات به بازارهای هدف آغاز شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ صابر پرنیان در گفتگو با خبرنگاران افزود: مرکز توسعه و تجارت صنعت قطعه‌سازی کشور در زمینی به مساحت ۶۶۶ مترمربع و زیربنای دو هزار مترمربع در شهرک صنعتی فناوری خودرو در منطقه صنعتی غرب تبریز ایجاد می شود.

وی همچنین با اشاره به تشکیل سه اتاق فکر در بخش های صنعت، معدن و تجارت در یک ماه آینده گفت: اتاق فکر صنعت امروز به منظور پیشبرد اهداف توسعه در این بخش آغاز به کار کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که در این اتاق های فکر قدرتمند از نهادهای دولتی حضور نخواهند داشت، افزود: این اتاق ها با حضور اساتید دانشگاه، نخبگان، تولیدکنندگان و افراد تاثیرگذار صاحب اندیشه در حوزه های مرتبط ایجاد خواهد شد.
پرنیان با اشاره به اهمیت تولید استراتژی های قوی در اتاق های فکر استان ادامه داد: در اتاق فکر تجارت اصناف، پیشکسوتان این حوزه و افرادی که نبض بازار را می شناسند با تولید فکر برای توسعه همه جانبه اقتصادی استان مشارکت خواهند کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: هر ماه جلساتی در این زمینه برگزار خواهد شد تا مشکلات عمده ای که در این بخش ها وجود دارد حتی در سطح ملی مطالبه شود.