وعده ای که محقق شد؛تولید کمک فنر خودروهای سواری برای نخستین بار در شمالغرب کشور
وعده ای که محقق شد؛تولید کمک فنر خودروهای سواری برای نخستین بار در شمالغرب کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت بالای استان در تولید قطعات خودرو گفت: کمک فنر خودروهای سواری برای اولین بار در شمالغرب کشور و در شهرک صنعتی بعثت تولید می شود. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ صابر پرنیان در بازدید از واحد تولیدی پارت صنعت پایا آذر […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت بالای استان در تولید قطعات خودرو گفت: کمک فنر خودروهای سواری برای اولین بار در شمالغرب کشور و در شهرک صنعتی بعثت تولید می شود.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ صابر پرنیان در بازدید از واحد تولیدی پارت صنعت پایا آذر سپهر در شهرک صنعتی بعثت، افزود: فروردین امسال وعده ۶ ماهه تولید کمک فنر خودرو در این واحد را دادیم و امروز این وعده محقق شد.

وی ادامه داد: در این واحد صنعتی دانش بنیان علاوه بر تولید کمک فنر خودروهای سواری، انواع قطعات خودرو مانند انواع جک های هیدرولیک، فرمان هیدرولیک و جک گازی تولید می شود.
پرنیان با اشاره تولید شش میلیون قطعه خودرو در سال در این واحد صنعتی اضافه کرد: تا کنون حدود پنج هزار میلیارد ریال برای توسعه این واحد صنعتی سرمایه گذاری شده و اکنون ۲۵۰ نفر مشغول به کار هستند.
وی با بیان این که با برنامه ریزی های انجام شده این واحد صنعتی بزرگترین واحد تولیدی کمک فنر خودرو خواهد شد، گفت: برای راه اندازی خط کروم در این واحد تولیدی، سالن های این فاز توسعه در حال آماده سازی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: در صورت تامین نقدینگی مورد نیاز، این مجموعه به اندازه ای توسعه خواهد یافت که برای هزار نفر اشتغال ایجاد می شود.