تحویل ۳۳۵ مسکن برای معلولان در سال جاری/ از معلولان نخبه در صحن شورای شهر تبریز تجلیل شد
تحویل ۳۳۵ مسکن برای معلولان در سال جاری/ از معلولان نخبه در صحن شورای شهر تبریز تجلیل شد

مدیر کل بهزیستی استان گفت: امسال ۳۳۵ مسکن مددجویی ساخته و تحویل معلولان داده ایم. به گزارش صدای آناک، صدمین جلسه علنی شورای شهر تبریز برگزار شد. “فرگل صحاف” به مناسبت روز جهانی معلولان در صدمین جلسه علنی شورای شهر تبریز، اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم شهر تبریز مناسب برای کلیه افراد باشد و […]

مدیر کل بهزیستی استان گفت: امسال ۳۳۵ مسکن مددجویی ساخته و تحویل معلولان داده ایم.

به گزارش صدای آناک، صدمین جلسه علنی شورای شهر تبریز برگزار شد. “فرگل صحاف” به مناسبت روز جهانی معلولان در صدمین جلسه علنی شورای شهر تبریز، اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم شهر تبریز مناسب برای کلیه افراد باشد و در این راستا قدم های لازم را برداریم.

وی با اعلام‌ اینکه ۸۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی تحت پوشش بهزیستی می باشند، گفت: در تبریز ۵۳ درصد معلولیت ها، معلولیت های شدید می باشد که باید امکانات را طوری طراحی کنیم تا همه معلولین بتوانند استفاده کنند. 

وی ادامه داد: ۱۸ مرکز وجود دارد که شبانه روزی به افراد تحت پوشش خدمات ارائه می دهند، تلاش بهزیستی این است که جلوی معلولیت را بگیرد. 

صحاف با اشاره به وضعیت کنونی و سمت و سو به سالمندی گفت: باید برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم چون جامعه به سمت سالمندی می رود. 

وی اضافه کرد: امسال ۳۳۵ مسکن مددجویی ساخته و تحویل معلولان داده ایم.

در این جلسه از تعدادی از نخبگان معلول‌ تجلیل شد.