رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد:پیش بینی افزایش نسبی دمای هوا برای آذربایجان شرقی
رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد:پیش بینی افزایش نسبی دمای هوا برای آذربایجان شرقی

به گزارش صدای آناک،رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی از افزایش نسبی دما به خصوص در دماهای بیشینه استان خبر داد. محمد امیدفر در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان اظهار کرد: آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده‌ی پایداری دمای هوای استان تا پایان روز سه شنبه این هفته در استان است. […]

به گزارش صدای آناک،رئیس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی از افزایش نسبی دما به خصوص در دماهای بیشینه استان خبر داد.

محمد امیدفر در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان اظهار کرد: آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده‌ی پایداری دمای هوای استان تا پایان روز سه شنبه این هفته در استان است.

وی ادامه داد: باتوجه به روند افزایش نسبی دما، شاهد دمای ۱۲ درجه، طی روزهای آتی در تبریز خواهیم بود.

رئیس گروه پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی آذربایجان شرقی، در خصوص دمای تبریز طی ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشینه و کمینه دمای تبریز به ترتیب ۸ درجه و ۴ درجه زیر صفر بوده و دمای فعلی تبریز منفی یک درجه است که نسبت به روز گذشته دو درجه افزایش یافته است.

امیدفر در پایان در خصوص سردترین و گرمترین شهر استان افزود: سراب با دمای ۱۰ درجه زیر صفر، سردترین و ملکان با دمای ۹ درجه بالای صفر گرمترین شهر استان گزارش شده است.