در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه انجام شد؛اهدای ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد کتاب چاپی به کتابخانه مرکزی تبریز
در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه انجام شد؛اهدای ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد کتاب چاپی به کتابخانه مرکزی تبریز

در اقدامی خیرخواهانه ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد کتاب چاپی توسط لیلا حسین‌نیا از نویسندگان و شاعران استان آذربایجان شرقی به کتابخانه مرکزی تبریز اهداء شد. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌ شرقی، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه تعداد ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد […]

در اقدامی خیرخواهانه ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد کتاب چاپی توسط لیلا حسین‌نیا از نویسندگان و شاعران استان آذربایجان شرقی به کتابخانه مرکزی تبریز اهداء شد.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌ شرقی، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه تعداد ۳۵ جلد کتاب نفیس و ۱۵۰ جلد کتاب چاپی توسط لیلا حسین‌نیا از نویسندگان و شاعران استان آذربایجان شرقی به کتابخانه مرکزی تبریز اهداء شد.

این مجموعه اهدایی شامل ۲ جلد نسخه خطی، ۱۰ جلد چاپ سنگی، ۴ جلد گراور، ۱ جلد چاپ افست و ۱۸ جلد کتاب نفیس بوده که نسخه‌های خطی این مجموعه شامل زندگانی معصومین (ع) و تاریخ ائمه معصومین (ع) بوده و منشات امیرنظام گروسی، کتاب گلشن حسینی، کلیات دخیل مراغه‌ای از جمله کتاب‌های چاپ سنگی می باشد، همچنین تعداد ۱۵۰ جلد کتاب چاپی نیز در این مجموعه اهدایی موجود است.

لیلا حسین‌نیا دانشجوی دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی و مولف کتاب های «فرشتگان زمین»، «غریبان آشنا»، «دردانه های جاوید» و مجموعه شعر «مرا صدا کردی؟» است و هدف خود از اهدای این مجموعه ارزشمند را کمک به غنی‌سازی هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی، حفظ و نگهداری این منابع با ارزش در کتابخانه مرکزی تبریز و کمک به گسترش فرهنگ اهدای کتاب به کتابخانه‌ها عنوان کرد.