بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از گاوداری دچار حریق شده در آذرشهر
بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از گاوداری دچار حریق شده در آذرشهر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از یکی از گاوداری‌هایی که در روستای اخی جهان شهزستان آذرشهر اخیرا انبار علوفه اش دچار حریق شده بود بازدید کرد.به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در حاشیه این بازدید که شمسعلی محمودیان، فرماندار […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از یکی از گاوداری‌هایی که در روستای اخی جهان شهزستان آذرشهر اخیرا انبار علوفه اش دچار حریق شده بود بازدید کرد.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در حاشیه این بازدید که شمسعلی محمودیان، فرماندار شهرستان آذرشهر و رحیم مهردادی، مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند گفت: با صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی برای تامین تسهیلات برای تهیه علوفه و خوراک دام و با بانک کشاورزی در خصوص استمهال تسهیلات نامبرده هماهنگی بعمل آمد.
دامداری صمیمی بزرگترین دامداری شهرستان آذرشهر در روستای اخی جهان از توابع بخش مرکزی واقع شده است. انبار علوفه این واحد دامداری ۷۵۰ راسی در تاریخ ۹ آبان ماه سال جاری دچار آتش سوزی شد، که خسارت وارده حدود ۳۰۰ میلیارد ریال است.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان